Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mekkora 12 éves fiad? Hogy...

Mekkora 12 éves fiad? Hogy áll a sulival?

Figyelt kérdés

Magasság, súly, láb?

Mennyire kamaszodik agyilag és hormonálisan?

Mennyire hajlandó tanulni vagy azt érzi, hogy ő mindent is jól tud?



2023. ápr. 24. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

156cm, a kilót nem tudom de 50 felett van, 40es a lába.

Már évek óta kamaszodik, néha úgy viselkedik,mint egy két éves,néha úgy gondolja, legalább 16-17 éves, viszont vannak olyan időszakai is amikor jól el lehet Vele beszélgetni. Kitünő, nem megerőltető neki a suli, sokat nem kell tanuljon, viszont a nyelvnél az elején azt hitte mindent tud, de meg kellett szoknia,hogy itt kénytelen tanulni a szavakat pl, nem szál a fejébe, mint a többi tantárgy. Sokszor persze úgy gondolja, Ő tojta a spnayol viaszt, de ez is eléggé megszokott tini dolog.

2023. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

165 cm, kb 45 kg, 43-as lába van.

Mostanában kezd már kamaszodni, nagyon várja, hogy végre felnőtt legyen, mert akkor majd nem parancsolgathat neki senki, azt csinál amit akar. :D Sokszor lusta, de azért meg szokta csinálni amire kérem.

Tanulásban kell noszogatni, adhd-s, így elég nehezen koncentrál arra, ami nem érdekli (töri, magyar), de 4-es, 5-ös tanuló mindenből. Az angol a kedvence, abból soha nem tanul külön dogákra, mégis mindig 100%-os eredményei vannak. Ebből versenyre készül, bármennyi plusz feladatot kep, szívesen csinálja.

2023. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Enyém is ilyen, bár ő sajnos nem ötös tanuló, mert szészétszórt. Tudni tud mindent de kapkod a dogáknál, kifelejt feladatokat és hasonlók.

Néha olyan, mint egy ovis, pedig már pelyhedzik a bajsza és akkora mint egy ló, néha meg tök komoly nagyfiú.

2023. ápr. 24. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a mi fiunkról írnál...

Ő hamarosan 13 lesz. 177cm magas (magasabb mint én), kb 75kg, 46-os(!) a lába.

A viselkedése alapján ingadozik egy dackorszakos ovis és egy komoly fiatalember között. A tanulásnál szétszórt. Ha nem figyel 3, ha figyel 5*. A csoda tudja mikor min múlik.

Testileg még kevésbé kamaszodik, de agyilag nagyon... 🙂

2023. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Enyém jövőhét szerdán lesz 12 éves. 175cm és 45ös a lába. És igen a viselkedése pont mint ahogy írod 4es.
2023. ápr. 24. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam igaz már elmúlt 12 éves,betöltötte a 13 évet ...elég kettős a viselkedése.Van olyan amikor kenyérre lehet kenni,és van olyan amikor ....hát ....a szokásos kamaszkori hülyeségek irányítják.elkezdte bontogatni szárnyait.....jól tanul de néha a viselkedésre van panasz.nem durva ,nem erőszakos....amolyan feltűnési viszketegsége van.gondolom a lányok miatt.Tudtommal működik nálunk a bizalom.Azt is bevallotta hogy néha szokott cigizni.Én ezért nagyon lecsesztem,mondtam neki hogy ez nagyon gáz.,és nem támogatom ebben.bár,ezt csak itt írom,hogy nyilván nem tudok vele mindenhol ott lenni....ha jön haza az iskolából vagy ha boltba megy .szóval az én kamasz gyermekem ...jól tanul,de a viselkedésére nagyon oda kell figyelnem.
2023. ápr. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andi80018 ***** válasza:
Aztaa, igaz, hogy 12 évesre vonatkozott a kérdés, az én fiam 11,5, de még csak 150 cm, 40 kg, és 35,5-36-os a lába. :-) Elég durva paraméterek vannak az én fiaméhoz képest... -))
2023. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
166 centi 52 kilo 41-es láb. Kamaszodik már beindultak a hormonok rendesen kb két éve. De amúgy azon túl, hogy néha visszaszájjal nincs vele gond. Kitűnő tanuló pedig elit suliba jár. Most pl azon megy sokat a hiszti hogy nem nyelvvizsgázhat mert még nincs 14 éves (jogszabály), pedig angolból már le tudna tenni egy felsőfokút.
2023. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is döbbenek, hogy milyen méreteket írtok.

Az én fiam 13 éves, és a legmagasabb az egész iskolában.

És mégis kisebb, mint a ti 12 éves gyereketek.

175 cm, 51 kg, 41-es a lába.

Mondogatja mindenki, hogy kamaszodnak, de én nem igazán látom. Nem mutál, nem szőrösödik. Mivel adhd-s, őszintén nem látok semmi változást a korábbi viselkedéséhez képest.

Tanulni továbbra sem hajlandó, szétszórt, kb. hetente kapja a beírásokat, de ez korábban is ilyen volt, nem lett rosszabb.

Így is olyan jó erős négyes tanuló. A héten volt szülői, mindenki panaszkodott, hogy nem bír a gyerekével, még a lányos szülők is.

Mi voltaképp elvagyunk, ha nem lenne suli, nem is nagyon lenne konfliktus. Segít itthon, főzni nagyon szeret, de felporszívózik, elmosogat, ha megkérem.

Ránézésre egyébként még nagyon baba, és sokszor úgy is viselkedik. Amivel leginkább kiakaszt a tesóval folyó állandó harc.

A lányok nem érdeklik, még mindig úgy van velük, hogy ott vannak a suliban, de igazából nem veszi őket emberszámba, olyanok, mint egy bútordarab. Cigi? Hát az kéne még csak. Amúgy sajnos a 7. 8. osztályosok már cigiznek, neki nagyon megvan róla a véleménye. A családban senki sem dohányzik, én hányok a gondolattól is, remélem ezt sikerült neki átadni. Egyelőre úgy tűnik nem vozza a dolog, remélem nem viszik bele valami hülyeségbe.

2023. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
175cmhez 51kg? Nem nagyon sovány? Az enyém most mérte magát 58kg a szintén 175cmhez és elég vékony.
2023. máj. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!