Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor volt utoljára verekedés...

Mikor volt utoljára verekedés az osztályodban, és mi történt?

Figyelt kérdés

Lett valakinek baja??

El is mesélheted mi történt.


2010. okt. 12. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

én röhögök rajta ,mert a mi osztályunkba járó fiúk elég hülyék... de komolyabb bajuk is lehetett volna.


udvari szünet volt amikor ki kellett mennünk az udvarra és az egyik fiú így szólt a másiknak: (aki kicsit duci)


-hé te dagadt azonnal húzd ki a beledet az udvarra.

másik mondta h nem akar ki menni

erre ő: akkor is kimész....stb

egyszer csak a duci odament a másikhoz és lelökte a földre és ökölből verte meg rugdosta....stb

kék zöld lett a gyerek.


következő szünetbe akit megvert az kezdte el verni a másikat.... végül a tanárok észrevették és mindketten osztályfőnöki intőt kaptak...

2010. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a mult héten: a legjobb haveromba belekötöt egy köcsög bés. Persze mi mentünk meg az õ haverjai is segíteni. Nem lett volna nagy dolog, csak az egyik betört egy ablakot. Szóval nagy leb...s, intõhegyek. Otthon meg apu jól elvert nadrágszijjal.

13F

2010. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Van nálunk egy hülye csaj, illetve volt, mert megbukott és ő ment neki az egyik lánynak. Elvileg valamit terjesztettek róla, amiről később kiderült, hogyn nem. De amúgy is, ő mindenkinek neki ment, aki nem tetszett neki. Szétválasztottuk őket, de semmi komoly.
2010. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nagyobb verekedés talán tavaly júniusban, nagyon összeveszett 2 gyerek, ütték-verték egymást, szokás szerint az egész suli odacsődült nézni a bunyózást és szurkoltak :D:D Osztályfőnöki intőt kaptak...

Kisebb verekedések kb minden nap, minden másnap vannak :D

De azokról az ofő nem nagyon tud :P


13,5/L

2010. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt.8 osztályos gimi 9.-es vagyok.

14/L

2010. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nálunk úgy megy hogy ha valami nem tetszik vkinek akkor kihivja verekedni...na engem is kihívtak elfogadtam és suli után elmentünk:D ott voltak a barátaim is aztán verekedtünk jó1 percet még fejemütöttem és összeesett:D ennyi
2011. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
előző vagyok.. 1 peret verekedtünk és fejbeütöttem*
2011. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nálunk volt egy pár bunyó, arra emlékszem, hogy egy gyereknek az ujja kificamodott vagy vmi ilyesmi... egy másik bunyónak meg az lett az eredménye hogy egy jó nagy adag haj maradt az egyik gyerek kezében!
2011. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!