Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én unom a salala mániát?

Csak én unom a salala mániát?

Figyelt kérdés
Uncsi válaszokat ad szerintem, félig-meddig hasznosak. Kérdések témája is... pedig szerintem csak egy teljesen átlagos válaszoló, aki sokmindenbe beleüti az orrát! Ami persze nem baj, sőt...! De nem tartom indokoltnak hogy minden második kérdés jelentése azlegyen, h. salala ígyimádlak, úgyimádlak....
2010. okt. 17. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok! Én vagyok a 85%-os 15 éves lány és nem én írtam ki ezt a kérdést. Tényleg sokszor adok 100%-os válaszokat és azért nem akarom, hogy lássák a nevem, mert amikor ide regisztráltam, az igazi nevemet írtam be névhez, és amikor kérdéseket írok ki, nem akarom, hogy esetleg valaki aki ismer be tudjon azonosítani. Na mindegy.

A kérdésre válaszolva, igen, én is unom már ezt a mániát, szerintem nincs benne semmi különös, mert tényleg sokan adnak jó válaszokat és ez ennek az oldalnak a lényege. Nem kellene őt ennyire dicsőíteni, és szerintem ez az oldal is sokkal jobb volt addig, amíg mindenki anonim volt, mert akkor tényleg csak az volt a lényeg, hogy a kérdésekre válaszoljon az aki tud. Meg kellene ennek az oldalnak őrizni azt a funkcióját, hogy ha valakinek problémája van itt nyugodtan kérdezhessen és aki tud az válaszoljon rá, nem pedig az aki csak okoskodni akar. Nem vagyok rá irigy, de szerintem nem azért válaszolgat mindig mert tényleg annyira rendes és szívből teszi, hanem okoskodni akar és belekotnyeleskedik mindenbe! Folyamatosan kedveseket ír mindenkinek,nyalizik hogy felpontozzák és ezáltal jobban szeressék. Én akkor írok választ, ha valamit tényleg tudok, és ha van egy konkrét véleményem akkor azt leírom, akár jó akár nem. Akinek nem tetszik annak nem tetszik.

2010. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Ja.. az igazi nevedet adtad mi? xD

Hát először én is...de, tudod meg lehet változtatni... Így pettem XYból MettyKeeH :D

2010. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Köszi, hogy mondtad, akkor meg fogom változtatni. XD
2010. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet nevet valtoztatni,honnan vetted,hogy lehet?
2010. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha lehetne nevet változtatni akkor Én sem név nélkül írnék :)
2010. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég őszinte ember vagyok, veletek se kivételezek.

Nekem nem szimpatikus Salala , de ettől még látom benne az értéket! :)

Nem szoktam vissza szólni,vagy beolvasni itt bárkinek, így vele se kivételezek. Én inkább békén hagyom, ahogy ő is engem. :) ennyi. Neked is ezt kéne. Ha meg nem kedveled, vagy nem tetszenek a válaszai, ne olvasdd. :)

2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez a "salala" v.mi idétlen divatos zeneszám, vagy egy itteni válaszoló???
2010. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
ki az a salala?? jézusom ti már vágjátok a válaszadók neveit??xdxd menjetek már ki ink a friss levegőre ahelyett h itt függtökxdxd
2010. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lehet megváltoztatni, akkor én hogy az istenbe bírtam megváltoztatni? Igaz, hogy kb 5 hónapja változtattam meg, de nem vagyok hülye, regisztrációkor a saját nevem adtam meg, aztán mivel kezdtem a toplista elejére csúszni, nem akartam, hogy tudják a nevemet [ha véletlen van itt ismerős], ezért megváltoztattam...
2010. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tényleg nagyon sok ember van még rajta kívül aki hasznos válaszokat ad, csak név nélkül! Ez lenne az oldal lényege..nekem egy kicsit úgy tűnik mintha direkt ezért lenne kint a neve hogy ajnározzák de persze lehet hogy tévedek..annyira nem érdekel a dolog hogy ezen rágódjak naphosszat :D
2010. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!