Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik csoporthoz, "bandához"...

Melyik csoporthoz, "bandához" tartozol az osztályodban?

Figyelt kérdés

A "nagymenők" közé vagy

A "lúzerekhez"


Gondolom majdnem mindenki a kettő közé írná magát, ezért ezt direkt nem írtam választéknak.

Ha muszáj lenne a kettő közül hova sorolnád magad??



A középiskolások leírhatják, hogy általánosban hova tartoztak és középiskolában hova tartoznak, illetve ha felnőttek olvassák ők is megválaszolhatják hova tartoztak.


2010. okt. 18. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hupsz:D 1x akartam leírni a 13/L-t
2010. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
lúzer inkább :) de nem érdekel :D soha nem akartam nagymenő lenni :D pár ember van akikkel szívesen lógok... megvagyok magamba :D max néha röhögök egy jót a szánalmas divatnagymenő p*csákon ( ezt a sulinkba járó hülyelányokra értem, nem az itteni emberekre :) )
2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Cool vagyok.

Nem tartozok klikkhez, inkább magányosan tengődök, de a legtöbb emberrel pacsiba vagyok, csajok is bírnak.

kivéve az osztály főembere azzal legszívesebben összevernénk egymást :D


14f

2010. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy okoskodónak tartasz, de ezzel a kérdéssel te is megmutattad nekünk, hogy hova is tartozol.
2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Általánosban nyolcadikig csak a f@szfej voltam, aztán a motoros köcsög, most szakközép másodikban meg a "fogyatékos". Szerintem inkább érettebb az osztályomnál...
2010. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Menök :) Én+a 2 lb-m :D


13,5/L

2010. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

21:47

Igen,megmutattam én is hogy hova tartozok....

Oda ahova Te gondolod mert úgyis mindenki oda tesz engem ahova gondolja, elvégre semmi konkrétat nem mondtam.

2010. okt. 19. 14:56
 18/24 A kérdező kommentje:

"Túl sok filmet nézel... "nagymenők, lúzerek"? Elég nagy TV függő lehetsz."

Azért sértődtem meg ezen a hozzászóláson mert utálom,hogy valaki annyira,de annyira okos hogy már egy kérdésből megmondja ,hogy igen, te egy nagy tv függő, lehetsz.

Annyira ismer engem az a válaszoló,hogy biztosan tudja....

Szóval én is elmondtam,hogy szerintem ő ki, ha már ő okoskodik én miért ne?!:D

2010. okt. 19. 14:59
 19/24 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 csoport van:D a hisztis p*csák a stréberek és a jó fejek. Én a jó fejek közé tartozom:D 14L
2010. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De amúgy mér szólják le a kérdést? Ami nem ide való a moderátor törli, a többi meg hadd legyen!(Már írtam választ.)
2010. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!