Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik csoporthoz, "bandához"...

Melyik csoporthoz, "bandához" tartozol az osztályodban?

Figyelt kérdés

A "nagymenők" közé vagy

A "lúzerekhez"


Gondolom majdnem mindenki a kettő közé írná magát, ezért ezt direkt nem írtam választéknak.

Ha muszáj lenne a kettő közül hova sorolnád magad??



A középiskolások leírhatják, hogy általánosban hova tartoztak és középiskolában hova tartoznak, illetve ha felnőttek olvassák ők is megválaszolhatják hova tartoztak.


2010. okt. 18. 09:31
1 2 3
 21/24 Xtiiih válasza:

Nálunk a "menőkhöz" a jófejek tartoznak függetlenül a tanulmányi eredménytől és az anyagi helyzettől.

Régen én is lúzernek számítottam mert elég visszahúzodó voltam és így nem tudták eldönteni hogy mien vagyok. Ma már rengeteg barátom van az osztályba, és bekerültem a "menők" közé.

2010. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagymenő nőcsàbàsz!15/F de vannak lùzer spanjaim is!
2010. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Előző vok egy embert leszàmìtva mindenki bir mindenkivel joban vok...
2010. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én a szabadkőművesekhez tartozom,én irányítom a nagymenőket mint valami szánalmas kis bábokat.
2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!