Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elterveztétek már a felnőtt...

Elterveztétek már a felnőtt korotokat? (munkahely, lakás/ház, férj, gyerek (ek), stb. stb. )

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 14:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Biológia tanárnő szeretnék lenni. Szerető férjel és 2 csodás gyerekkel egy lányt és egy fiút szeretnék. A nevük: lány: Beatrix, Linda, Vanda )(nem tudom még:) :)

Ha fiú: Bence, Balázs -ezt sem tudom pontosan:D

Egy szép nagy kertesházban szeretnék élni a családomtól nem messze:D

És te?

13/L

2010. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
dehogyis mit tervezzek 14 évesen amúgymeg a hetedikes biológia nagyon könnyű nyolvadikban már nem akarsz biológia tanárnő lenni
2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyről semmi elképzelésem...egyenlőre az éretségi a cél.Nem szeretnék nagy házban élni de mindenképpen kertes legyen(a barátommal már minden apró kis részletet kitaláltunk:)).Férj jelölt már van,és érzem hogy ő az igazi.Három gyereket szeretnék,mindegy hogy milyen eloszlásban:) 16L
2010. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Jah és jó messze a szüleimtől:D
2010. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem terveztem el!


Az elkövetkező néhány évre a célkitűzésem az,hogy megtanuljak spórolni,elmenjek nyáron dolgozni,jól tanuljak,sikeresen leérettségizzek (4-esnél rosszabb ne legyen) és legyen egy középfokú német nyelvvizsgám.

Még van majdnem 3 évem,hogy eldöntsem továbbtanulok fősulin,egyetemen és ha igen milyen területre megyek (most közgazdaságot tanulok és érdekel is ez) vagy inkább szakmát tanulok.


A többi pedig majd jön magától.Hiába tervezem el,hogy pl. 25 évesen férjhez megyek,és 30 éves koromra lesz egy szép nagy családom 2-3 gyerekkel,ha nem úgy alakul az életem...

Egyenlőre még nem gondolok a távoli jövőre!

15/L

2010. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
67%

Egy felújított parasztházban fogok lakni az Őrsében, szerető férjem lesz és mind a ketten valami népi mesterséget fogunk művelni, négy gyerekem lesz, Leona és Alma az ikrek és Marcell és Dani pedig a fiaim :) Lesznek lovaink és teheneink meg baromfiudvar is, nagy kert gyümölcsfákkal és egy föld is a falu szélén, hogy legyen egy kis extra pénz is :)

12/L

2010. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Orvos leszek,azt nem tudom hogy milyen de talán fogorvos.Lesz egy férjem,és 2 gyerekem.A nagyobbik lesz a fiú akit Máténak fognak hívni:D A kisebbik lány azt még nem tudom:) 25évesen szeretnék szülni.Egy szép kertesházban szeretnék lakni,ahol a ház sárga.(már 1-2 éve megvan a tervrajz)eddig jutottam.

13/L

2010. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
festő szeretnék lenni és tudom hogy sikerülhet :):D egy kis lakást szeretnék valamelyik városba és pár barátot =) ennyi :) gyereket meg férjet nem szeretnék:D
2010. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lány vagyok.

Sebész szeretnék lenni, Franciaországban. Francia suliba megyek majd itt Magyarországon. Utánna megyek a SOTE-re. Majd 30 évesen szülök gyereket (remélhetőleg). Nem akarok férjet, kivéve ha imádom és ő is viszonozza akkor oké! Szóval: szerető férj, egy gyerek (lány: Izabella vagy Zoé). Én látom majd el a gyermekem, nem akarom h más nyakába szakadjon az, amit én terveztem, akartam és az enyém, a részem! Sebészeti állás, a szakma legjobbja leszek, ezért mindent megteszek. Minden hónapban 2-szer meglátogatom legalább a szüleimet, és a tesóimat. Adakozni fogok a bajbajutottaknak és ahogy tudok segítek, a szülőhazámnak és a körülöttem élőknek! A házam, egyszerű és családias lesz. Minden meg lesz benne. Lesz egy külön gyakorló szobám, anatómia babákkal, boncasztallal. A gyermekemnek 2 szoba, külön fürdő-gardrób (én mindig is akartam), a férjemnek, egy csendes eldugott helyen a házban a hálószobánk. :D Kb. ennyit képzeltem el, és imádni fogom és én leszek a legszerencsésebb ha mindez sikerül!!

2010. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

14.43-nak

attól még,hogy 13 éves lehet, 8.-os.én is 13 vagyok és 8.-ba járok:D

elterveztem.

itt szeretném magyarországon kijárni a gimnáziumot,utána meg 1-2 barátnővel szerencsét próbálni new yorkban.[ösztöndíjjal]ott kijárnám az egyetemet,utána keresnék egy rendes pasit egy rendes munkát[nagy álmom,hogy rendező legyek.:D] és egy ház/lakás amerikában.több kívánságom nincs:)

13/L

2010. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!