Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elterveztétek már a felnőtt...

Elterveztétek már a felnőtt korotokat? (munkahely, lakás/ház, férj, gyerek (ek), stb. stb. )

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 14:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nyolcadikból elmegyek egy nagyon erős gimibe, leérettségizek, és az Iparművészetire megyek grafikus vagy animátor szakra. :) Férjet keresek, húszas éveim elején szeretnék egy gyereket. Lehet, sőt biztosan, ki szeretnék költözni külföldre (az is lehet, hogy nem kell kiköltöznöm, mert elég esélyes, hogy nemsokára kimegyünk). És szépen élem életemet egy hegyi kis házban, állatokkal, sok baráttal. :)

11/L

2010. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 dóriyyi ***** válasza:
Én nem nagyon tervezgettem....:/ De most a sok válasz láttán én is kedvet kaptam. :P=) Én rendező szeretnék egyébként lenni...:Đ Nagy házat szeretnék egy normális férjjel és 2 gyerekkel (lányok). Tovább (még) nem tudom. =)
2010. okt. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Persze.

Kertes ház, valahol kispest környékén(nem messze a szüleimtől). 1 kutya(Leonbergi :D), 3 cica (perzsa,main coon, és valami cirmoscica féleség) Kedves férj, 4 gyerek:

3lány és 1 fiú

Szóbajövő neveik:

lány: Lora, Lolita, Mirella, Lili, Emília

fiú: András, Dániel, László(apám után :D)

2010. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
tegnap 15:03-mas :) Álmodozni nem azért kell h az teljesüljön és az elötted lévő vagyok. Lehet h nem állatorvos leszek hanem mitom most a hasamra csapok és mondok egy olyat h tanár. És? A vágyaink a céljaink és egyébb változnak. Ahogy visz az élet úgy alakulunk de ha nincs egy biztos célunk akkor elveszünk. Cél mindig kell de mellé kell h legyen rugalmasság is.
2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodozik !! Hogy ez most be jön e vagy nem az nem tudjuk . Ha beválik az egy siker élmény ha nem könnyen csalódhatunk vagy nevethetünk hogy annak idején mit akartunk . Én elárulom hogy újságíró szeretnék lenni :D de már volt egy csomó álmom e téren :D de ez az amit a legjobban szeretnék a kertes ház tényleg jól hangzik olyan meghitt . Bár én szeretnék Pesten is lakni kb az egyetemes éveimet ott tölteni egy albérletben :D ! A gyerek vállalást még nem döntöttem el hogy szeretnék e igazán bevallom hogy nem rajongok a gyerekekért . Persze az ember a saját gyerekéhez másként áll mert azt ő nevelheti a saját szabályai szerint :D de ha már lenne akkor nem szeretnék egyet mert én is egyke vagyok ! Kettő az ideális többet soha !!!! Ha már lennének akkor két lányt szeretnék most a kedvenc neveim a Rebeka és a Zoé . De adnék plusz nevet nekik . A férj fontosabb szerepet játszik mint a gyerekek . Persze mindenki egyforma férj ideállt álmodik meg a kedves rendes és megértő férjet aki jóképű vicces és még pénze is van . Azért látjuk be hogy ha nem is lényeg senki nem mennek egy hajléktalanhoz vagy egy útca seprőhöz vagyis ebből azt akarom kihozni hogy senkinek nem az lesz a vágya hogyha felnő tegyem fel orvos lesz és a férje kukás . Bár elitélem azokat a nőket akik a pénz miatt mennek hozzá egy pasihoz ! Főleg ha mindenhol csalják . Örülnék ha a pasim tudna főzni bár azok a papucs romantikus pasik nem vonzanak meg nekem vannak szabályaim szóval bírjon elviselni :P pl nincs szobába evés nem nyalom ki a seggét mert nem én vagyok a cselédje . Sok állatot is szeretnék legalább két három kutyát ! Egy nagyot és két kicsit a legszebb nagy kutyából a golden retriever ! Falun semmi pénzért nem élnék de albérletbe sem . Külföldre szívesen mennék csak nem bírnám elviselni hogy nem beszélnek magyarul persze megtanulnám de akkor is ez rossz lenne ! Mint nyáron voltam svédbe és elviselhetetlen volt hogy nem beszéltek magyarul . Inkább álmaimba fő a karrier . De ha lesz egy szép eskövöről álmodok ! A másik meg olvastam az írásotokat és a 8 biosz volt az eddigi legkönnyebb anyag az évek alatt :D !
2010. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Fotós szeretnék lenni Amerikában.Egy kertes házat szeretnék,1 szerető férjet és 2 gyereket.

Ha lány lesz akkor : Gabrielle vagy Nicole lesz a neve,ha fiú akkor pedig: Gustav vagy Christian.

Amerikán belül szeretnék Dallas-ban élni.


13/L

2010. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
27%

te hazaaáruló . ! :O:O

ezen szakadok vazze, hogy 14 éves kis lánykák 30 évesen mi a fenét fognak csinálni. hahahaahahahahha lesz férje érted ?? igy tudja hahaha meg gyereke akit ő nevel na neeee ezen haltammeg. első 2 választ nem birtam végigolvasni, ugy röhögtem rajtatok. figy inkább takarodjatok és bújjátok az anatómiát meg a nyelveket, mert anélkül végetek van mint a botnak. !! nyelveket tanulj és minidg a jó helyen legyél jó időben. ennyi.


..ezt a sok marhaságot. :D kész a ház terve . jajjnanemondd. :D

egyébként meg nem érdekel ki mi lesz. csak tervezd ugysem az leszel , ami szeretnél. mert még változni fogsz nagyon sokat. másképp fogsz gondolkodni. :D

2010. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%
előző vagyok és nyugodtam pontozzatok le , mert ezzel is romlik a látóidegetek. kis biológuskák
2010. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

19:17


Sajnálom,valakinek komplett tervei vannak.És ha akarja,nagyon akarja véghez fogja vinni.30 évesen is dolgozni fogok,valószínűleg még nem lesz akkor gyerekem de sebaj.Nem értem miért kell így kiakadni.És miért probléma ha külföldön akarok dolgozni/élni? Kíváncsi lennék hogy belőled mi lesz,ilyen helyesírással és hozzáállással.Valószínű hogy utcaseprő...Vagy raktáros a Tescoban.Néhány embert sajnálok azért mert ennyire buták.


13/L

2010. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
42%

aki a 19:17 esnek válaszolt -> képzeld fogalmazni sem tudok, ha ez felvídit.

1 év és megyek a műszaki egyetemre ahol kemény munkával 5 lépést előrelépek a társadalmi ranglétrán, emellé a mostaniak mellé még nyelveket tanulok, és enyém a világ. nem pedig a tiéd, aki egy övével nem egyező állásponton megakad. munkahelyeden, amikor 30 éves leszel , ha egy kis dolgon fennakadsz [pl. mint itt belémkötsz] akkor hamar mehetsz az áhított Tacskóba árut pakolni.

2010. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!