Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Ha meglátnátok az utcán...

Fiúk! Ha meglátnátok az utcán milyen benyomást keltenék? Szimpatikus lennék nektek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

képet nem szeretnék linkelni, mert felismernétek.

szal így nézek ki:

szőke haj (póthajjal megtoldva) benne lila melír.

kék szem.

169cm.

52kg.

általában így öltözködöm:

pink csőgatya. (vagy fekete fehér kék)

fekete bőr hatású dzseki.

haj kiengedve. és pin lila suli táska:)

mit gondolnátok rólam??

15/L


2010. okt. 18. 19:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy, egy újabb lány a sok közül. Semmi extra.
2010. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
hátizé...
2010. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
valszeg rhögnék a póthajadon.:D
2010. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem is látszik hogy póthaj-_-" csak jóólnézki:D
2010. okt. 18. 20:00
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

mi vagy te, vmi műszaki cikk?

kép nélkül az adataidról hogy mondjunk véleményt?

2010. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%

Eddig jó,de tudod számít az arc is, ha 5 km-es orrod van, pattanásos vagy csúnya a bőröd akkor nem lehetsz szép.


(A belsőről nem írok mert itt a külsőről van szó de az is fontos)

Szóval képpel jobb lenne,de tudom hogy nem akarod berakni,nem erőlködök, a leírtak alapján nem vagy csúnya:)

Szerintem bejönnél nekem:D

2010. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Így az elmondottak alapján egy tucatlány vagy, túl sokan hasonlítanak rád és ez már uncsi. Nem a póthajtól , lila csíkokkal leszel egyéni, találj ki valami mást. 17/F
2010. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
az arcomról..egyáltalán nem vagyok pattanásos és nincs nagy orrom, mandula szemek:)
2010. okt. 18. 20:08
 9/31 anonim válasza:
100%

szia!

biztos szép lány vagy, de tényleg tucatlány. ne haragudj, de nem vagyok sokkal idősebb nálad. egy időben én is így akartam kinézni, mint te, írigyeltem az ilyen lányokat. és tudod, ezek a lányok sírtak a legtöbbet, mert általában az ilyen plázacicákat csak "azért" találták meg a fiúk. szépen mutatnak mellettük. ezeknek a barátnőimnek a többsége most szingli, vagy futókapcsolataik vannak többségében. az olyan tipusúak, mint én, 3,5 éves kapcsiban vannak, férjhez mentek, és szültek.

Hozzáteszem, csinos vagy, de idővel meg fogod látni, hogy nem ez kell a fiúknak, mint ahogy a válaszadók véleményéből is láthatod.

2010. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Elsővel egyetértek.


Am annyi ilyen csaj van h már egyikre se nagyon kapom fel a fejem h :| ez igen :D

Leírtak alapján nemlehetsz csúnya. Biztos szép vagy ;)


17f

2010. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!