Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen témáról írjak novellát?

Milyen témáról írjak novellát?

Figyelt kérdés

Iskolai versenyre kéne de nincs semmi ötletem

Olyan téma kellene amiből vicces történetet lehet kerekíteni.


2010. nov. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai sztorik, saját élmények, barátaid és te... szerintem ezek állnak egy tizenéveshez legközelebb :)
2010. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nézőpont kérdése. Azok a jó novellák (nekem), ami magáról az íróról szól. Találj egy apró dolgot az életedben, és turbózd fel. Történtek veled már csodák? Mindenkivel történnek, csak nem vesszük annak őket. Gondolkodj! Hiányzott valaki, és pont akkor érkezett meg, amikor nem vártad. Írj egy álmodról, amiben valódi zajok belemosódtak az álmodba, pl csörgött az óra és azt hitted felkeltél de nem. Valakinek elmondtál valamit álmodban és nem tudtad, hogy most ez csak álmodtad, vagy nem...- Nem a sztori a lényeg, hanem a tálalás.
2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami olyat, ami veled történt, és rohadt ciki/vicces volt :D
2010. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell magadról, amiről csak akarsz. Teszem azt az íróasztalodat összetartó csavarok útja a gyárból a lakásodig.
2010. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!