Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SZÜLŐK! Ti elengednétek a 13...

SZÜLŐK! Ti elengednétek a 13 éves lányotokat Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szóval Szilveszterkor lesz egy utcabál/házibuli legjobb barátnőméknél és elhívott. Nem leszünk sokan, egy szolid házibuli lenne+utcabál, amit a falu rendez. Így mennék: Olyan 5-6 körül elmennék a házibuliba és olyan 10 körül kimennénk a térre, ahol az utcabál lesz és ott találkoznánk a szüleinkkel is. Így elengednétek a lányotokat?

13/L


2010. dec. 3. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Én nem tudom mikorra fogok hazaérni (:

Engem elengednek..szilveszter az szilveszter.. :'D

2010. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem innék, ezt jól tudják a szüleim is, a Részegedj Okosan!-t pedig gondolom úgyis elviszi baránőm bátyja:D Szóval ti elengednétek? Furcsa, apukámnak az a kikötése, hogy jöjjön a fiúm is:S Pedig máskor rosszul van tőle:D
2010. dec. 3. 21:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, sokan miért írnak ki olyan kérdéseket (gyerekek és szülők is) Hogy más szülő megengedné-e. Most komolyan ismeretlen emberektől akartok "tanácsot" kérni, illetve anyukátokat meggyőzni? Na mind1 ezt nem sértésnek szántam! Ne érts félre.

Viszont én elengedném. Ha most tiltjuk a gyereket, akkor amikor betölti mondjuk a 18-at vagy azt az életkort, amikor már szabadon eldöntheti hogy hova megy és mikor, akkor lesznek a bajok és rontja majd el a saját életét. Mert most akarja majd bepótolni a dolgokat. De az is megeshet, ha tiltjuk, hogy hazudozni fog. És igen ismerek ilyet.

2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
még mindig az első vagyok,szerintem apud is úgyvan vele,hogy késő van nagy lesz a tömeg jobb ha van veled(veletek) legalább 1 fiú :)
2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Több fiú is jön velünk, csak attól félek, hogy a cigányok belénk kötnek:S
2010. dec. 3. 21:36
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha jól értem délután 5-6-tól 10ig, amikoris találkozol a szüleiddel az utcabálon?

Így igen, elengednélek 13 évesen is, ha a mindennapi életben egyébként szavahihető és megbízható vagy.

2010. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igy igen.Főleg h nem Bp-en lenne a buli.Ott nem,de vidéken szerintem nyugodtan.Főleg h a szülőkkel is találkoztok:)25l
2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
ha az én lányom lennél, akkor 13 évesen szilveszterkor 5re otthon kéne lenned, délután 5-re ;)
2010. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Barátnőméknél a házibuliban leszünk kb. 30-an 40-en, aztán mindenki kivonul a térre és csak páran alszunk ott.
2010. dec. 3. 21:44
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Én lehet hogy maradi szülő vagyok, de nem engedném el a lányomat 13 évesen sétálgatni pár vele egykorúval az utcán még akkor sem ha szilveszter van .Azt hogy ott aludjon meg pláne nem ha nincs velük szülő .Ráér még kitombolni magát pár év múlva is .
2010. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!