Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyna vehetném rá őket, hogy...

Hogyna vehetném rá őket, hogy igen is fontos a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

ha spórolnának szüleim (mint pl. nincs napi 3-4 doboz cigi,2-3 sör)akkor megvehetnék 2-3 hónapon belüla fogszabályzómat,

de ők azt mondják nincs rá keret meg szerintem nem is érdekli őket, pedig igazán fontos, ez nem a pár kusza fog esete hanebb súlyosabb

kérlek segítsetek!!!(karácsonyra nem kapunk nagyon smemi max. 1-2 kis apróságot íg yez kilőve)

szülők,kortársak és hasonló cipőben járók válaszát várom!!!


2010. dec. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így már mondtad a szüleidnek? Spóroljanak, mert neked fontos. Nem kell nagyon megerőltetniük magukat, csak egy-két felesleges dologról mondjanak le a javadra. Nem igaz, hogy nem látják a szépséghibát! Engem a szüleim küldtek fogászatra még kicsinek, és egy éve már állandóm is van... nem vészes az ára, főleg, ha SZTK-s... nekem 'csak' 25 000 Ft volt, ami egy maszek 100 000-hez képest SEMMI! Egy doboz cigi ugye durván 600 Ft... sör, ha nem ilyen olcsót vesz, az is van van 400-500 Ft. Beszélj velük! Ne hagyd, hogy emiatt szenvedj majd később!

15/l.

2010. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom,de én nem Maszekhoz járok és nekem egészen pontosan 71ezer forint lesz és akkor mégcsak a sima fogszabi,nincs semmi extra.

mindenképp beszélj erről velük...mondd el azt is nekik amit itt írtál.

2010. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsónak,nekem is 80 ezer volt.:S

Amúgy szerintem mondd nekik,hogy próbáljanak meg ÉRTED!

14/L

2012. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!