Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok ha a...

Szülők! Ti mit szólnátok ha a 13 éves lányotok egy 15 éves fiúval szeretne találkozni és esetleg járni is vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Őööö, pontosan miért is kellene bármit szólnom?

Kora alapján el lehet kezdeni randizgatni, szerelmesnek lenni. Gondolom, te se egy 10 vessel képzelted, hogy járni fog...

Szóval semmit se szólnék, hajrá.

2011. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az illető megbízható,kedves,udvarias,tisztelettudó a lányoddal is,akkor engedném.De azért rajtuk tsartanám a szemem még egy kicsit.

Nem sokáig,mert az már tolakodás!

2011. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát, elbeszélgetnék a lánnyal mindenképp a párkapcsolati dolgokról. De fontos, hogy a hangnem megfelelő legyen. Azzal jár jól a szülő is, ha minél több mindent el mer mondani neki a gyerek. Ettől függetlenül bizonyos szabályokat biztos betartatnék vele a korára való tekintettel. Egyébként nem vagyok szülő, de én valami ilyesmit tennék. 21/L
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit?

Menjel..

Jó én 15 vagyok (lány),de szerintem 13 évesen már pont elkezdenek randizgatni meg ismerkedni,barátságokat kialakítani a fiúkkal.

Ha tiltod semmit nem érsz el vele,amúgy meg felfilágsítani se sok értelme van,mármint már úgyis tud mindent..

dehát te tudod.

Nekem anyum elkezdene a kapcsolatokról beszélni végig unnám magam és nem azért,mert egy neveletlen kis görcs vagyok :)

Hanem,mert a barátnőkkel úgyis ezeket a témákat beszélik..

2011. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 voltam, mikor elmászkáltam az egyik legjobb barátommal, persze az még nem randi volt, legalábbis nekem, de ők meg voltak győződve róla, hogy én tuti randizok..(igazuk volt végülis, ő lett a férjem 9 év múlva 7 év járás után )

16 évesen kezdtem el(az én nézetem szerint) "randizgatni", de akkor már a szüleim rugdostak el, hogy ne csak olvasgassak otthon:D Aztán mikor rákaptam az ízére, már inkább tartottak volna vissza...:)


Szerintem 13 évesen nem kell még randizgatni, én akkor még babáztam..:)

Amúgy én valószínűleg nem örülnék neki, főleg, hgoy annyi borzalmas dolgot lehet olvasni, nagyon nem szeretném, hogy a pici lányom(aki jelenleg még pocaklakó) 13 évesen elveszítse pl. a szüzességét...azzal nem lenne bajom, hogy elmenjen egy fiúval sétálni, vagy fogják egymás kezét, de többet nem szeretnék...persze úgysem rajtam fog múlni, de remélem lesz olyan jó a kapcsolatom a lányommal, hogy mindent megbeszéljen majd velem..

2011. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem kéne szerintem fiúzni. Még nagyon kicsi ahhoz, hiába mondja, hogy "de csak fagyizni megyünk " meg egyebek. Én nem engedném. Ideges lesz, de majd megnyugszik.
2011. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!