Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy bírjam ki még vele egy...

Hogy bírjam ki még vele egy padban? Ha valakinek van pasija, a barátokat és a tanulást is hanyagolni kell?

Figyelt kérdés
Eddig padtársam volt a legjobb barátnőm a suliban,de mióta pasija van azóta nem lehet vele semmiről se beszélni,azóta nem is tanul,pedig gyógyszerészetire megy,és idén lesz az érettségi,elvárja tőlem,h mindent én súgjak le neki,és intézzem el,h mehessen javítani,odaadtam neki a tételeket,h tanuljon,de ő bedobta a padba őket,és haza se vitte,amikor felelnie kellett volna,akkor meg tanult,mert nem voltak meg neki a tételek,pedig én odaadtam neki.
2011. febr. 8. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű... mond meg neki, hogy nem vagy hajlandó tovább segíteni neki, mert neked is megvan a magad baja, és tanulnod kell... Mond meg, hogy nagyon megfogja bánni amit tesz, hogy nem tanul, mert jövője megy rá, és cseszheti az érettségiét, ha nem megy át... Ha sikerül egy kicsit ráijesztened, talán belátja, hogy tanulnia kell... Ha nem, meg az ő baja lesz...


Ha nagyon nem bírod vele egy padban, kérd meg ofődet, hogy ültessen el, ha elmondod az okokat, ha nem, rajtad áll...

2011. febr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem egy pasi sem ér annyit, hogy a tanulást így félre tegye..nekem ez olyan furcsa..én mindig jobban igyekeztem, mikor pasimm volt, hogy büszke legyen rám...a barátnődet sajnálom, ő cseszi el a jövőjét:(

Ofőddel beszélj, hogy szeretnél máshova ülni...


25/l

2011. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ülj át máshova, lehetőleg előbbre (ha van hely), így tudsz azzal védekezni, hogy így jobban látod a táblát. Az ofőnek szólj, de (és ezt úgy mondom, hogy én is ofő vagyok) ne mondd el, hogy súgtál, segítettél, nem kell a bonyodalom senkinek, főleg nem neked. A csajt hagyd, biztos fáj a hiánya, majd megtalál (és próbálja visszanyerni a bizalmadat) ha akar - akkor viszont nem kell rögtön a karjaiba omlani!
2011. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!