Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiúk miért öltöznek farsangr...

A fiúk miért öltöznek farsangra lányruhába?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:56
 1/7 anonim válasza:
62%
Biztos mert transzvesztitának készülnek. Szerinted?
2011. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért biztos van valami oka
2011. febr. 10. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
ez egy régi tradíció. 5.-8. osztályban ezt csinálják, de szerintem egyáltalán nem vicces. először furcsa volt, másodszorra és harmadszorra humoros volt, a többi meg már uncsi.
2011. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az az oka, hogy az emberek farsangkor be szoktak öltözni valaminek. Hogyha egy fiú lánynak öltözik, az akár vicces is lehet.
2011. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces! Az unokaöcsém éppen most küldött farsani fotókat,(11 éves) amikor is takarítónőnek öltözött. Szőke paróka, köpeny, fejkendő, sárga gumikesztű! Én olyan jót röhögtem. Igenis vicces!
2011. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez egyáltalán nem lenne olyan kirívó, ha nem lenne ez a sok b.zi, aki még hétköznap is ezt csinálja.
2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk farsangon osztálytársam(fiú) öregasszonynak öltözött.. hát szét röhögtük magunkat :D
2011. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!