Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik így az egyik...

Miért viselkedik így az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársnőm, aki tavaly májusban jött az osztályba. Akkor még mindenki szerette, meg jófejnek tartotta, de mostanra mindenki utálja.

A lány tök egoista, baromi nagyra van magával, úgy viselkedik, öltözködik, mint egy 17 éves k*rva. (Közben 12 éves) Azt hiszi, mindenki imádja őt, vagy aki nem, az "féltékeny rá", mert hogy ő "milyen csini". Közben persze teljesen mást gondolunk. Állandóan egy 8. osztályos srác nyakán lóg, mert ő így szerelmes, meg úgy szerelmes, hogy majd belehal.

Ezeken felül havonta váltogatja a barátait. Komolyan. Egyszer én is voltam vele jóban, aztán egy napról a másikra állandóan szívatott, beszólogatott nekem, és máris puszipajtások lettek azzal a lánnyal, akit eddig utált. Egy hónap múlva, amikor a másik lány beteg lett, rögtön másik csajnak kezdett el nyalizni. Szerintem ez undorító.

Vajon miért van ez? Én úgy gondolom, családi gondok lehetnek, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


13/L



(És bocsi a regényért! :$)


2011. márc. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
azért mert csak, egyébként a fiúk is a 17 évesnek látszó lányokat kedvelik jobban... (lehet lepontozni lányok)
2011. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ideig óráig talán, de nem hosszú távra. Egy két patronra, azt csá...
2011. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
való igaz...
2011. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egy idő után, miután lecsengett ez az egész, úgy is megunják. Majd jön egy másik csaj, aztán ugyanez lesz.:)
2011. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Feltünési. - Ott, ahonnan jött, nem tudott beilleszkedni / nem kapott elég törődést, esetleg otthon nem kap. Így megpróbálja magára vonni a figyelmet, keresi a szeretetet, egy csatlóst. De nem jön össze neki, mert senki sem kedveli... Volt hasonló osztálytársam. :D


16/L

2011. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem rossz indulatból mondom de mit mégis honnét a rákból tudhatnánk h miért viselkedik így ez a lány??-.-
2011. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is pont így volt jött egy új lány és élből 3 sráccal smárolt-.-" 8.-osokkal lógott onnan is lett egy csomó hapija de egy fél év után elmúlt neki ez a feltűnésije mivel mindenki megutálta xd én szeretem őt mostmár jófej de az összes fiú utálja.:S...majd egyszer elmúlik..ha nem ....akk tényleg k*rva
2011. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!