Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MIT TEGYEK? Mostmár nem bírom...

Lollipop Girl kérdése:

MIT TEGYEK? Mostmár nem bírom tovább. Egyszerűen elegem van már mindenből és mindenkiből. Nem panaszkodni akarok, de ezt már nem bírom, alíg várom már, hogy betöltsem a 18-at és végre vége legyen.

Figyelt kérdés

15 éves 170 cm magas fekete hajú és barna szemű kövér csaj vagyok.Van sok barátom meg haverjaim de mégis olyan egyedül érzem magam.Vannak páran akik mindig basztatnak, de amellett elvileg szeretnek meg minden és utána meg tök jó fejek mintha nem történt volna semmi.Anya is mindig piszkál, hogy fogyjak le meg minden és teljes mértékben igaza van.4 és fél hónapig jártam edzésre és lefogytam 12 kilót.de még mindig nagyon sok van.Sajnos kicsengettek, úgyhogy majd még később írok.

Köszi ha elolvasod és írsz valamit.



2011. márc. 10. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hány kiló vagy? Nekem az a tapasztalatom, hogy általában az igazán szép lányok nincsenek kibékülve magukkal. Biztos Te is nagyon szép lehetsz! :)
2011. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó,én meg 160 centi,és 43 kg. :| Nekem is sokszor beszólnak hidd el. =/

Az lenne a legjobb megoldás,ha nem hallanád meg amiket a fejedhez vágnak,hanem megjegyeznéd hogy ki mit mondott,lefogynál még egy kicsit,és a képükbe nevetnél ha ez sikerült. ;)

Meglátod lefognak rólad szállni.

16L

2011. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
am:. miért várod hogy 18 legyél akk. egy ből lefogysz vagy mi?
2011. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

nem akarlak elkeseríteni, de azzal, hogy betöltöd a 18-at, nem lesz vége semminek. ugyan úgy megy tovább az élet.


közhely, de a legnagyobb igazság az, hogy "segíts magadon, Isten is megsegít" és ez így van.

2011. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak mondd meg, hogy te is szeretnél lefogyni, de ez nem olyan egyszerű, és jobban esne ha támogatna szidás helyett, a pozitív ösztönzés mindenkire jobban hat.

Sportolsz most valamit? Nem is a fogyás miatt, de tényleg jót tesz a közérzetednek (én egy év kihagyás után újra elkezdtem egy hete, és sokkal jobban érzem magam). Találj valami olyat, amit élvezel, legyen az tánc, úszás, tenisz, kosár vagy valami.

Az osztálytársaidra lehet hogy csak heccelnek, viccelődnek, nem gondolják komolyan, azokkal meg ne foglalkozz, akik tényleg sértegetnek.

Esetleg találj valami hobbit, tűzz ki magad elé egy életcélt (pl. álomfoglalkozásod), foglald le magad, akkor nem lesz időd egyedül lenni. Ha meg a barátaiddal érzed magad magányosnak, próbálj meg jobban bekapcsolódni a beszélgetésbe, elmondani nekik a problémáidat. Ha igaz barátok, meg fognak érteni. Vagy kereshetsz új barátokat (a régiek mellé) mindenhonnan, pl. különórákról, rokonok közül, neten, szóval bárhol. Ha akarod nekem is írhatsz privátot, szívesen beszélgetnek veled. :)

16/L

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

82 kiló vagyok most voltam már 95 is.Azért szeretnék már 18 lenni,hogy végre ne mások irányítsák az életemet.

Köszönöm mindenkinek aki írt és segített.Még írhattok mert sajna nem tudok semmilyen tevékenységet folytatni mert a szüleim nem engednek semmit sem.Jártam néptáncra 4 évig és egyik percről a másikra nem mehettem,mert nem engedtek többet és az mindig így van,ha végre van valami jó dolog az életemben azt elveszik tőlem,már egyszerűen nincs miért élnem csak a barátaim és a koli miatt nem adtam már fel.Nagyon remélem,.hogy egyszer végre minden jó lesz ,mert ezt már nem sokáig bírom.

2011. márc. 15. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
ha valaki megszállottan piszkál, akár szülő, akár nem, attól hogy te 18 leszel, rohadtul nem fog leállni. ha 18éves korodban elhúzol dolgozni, meg albérletbe, akkor jogod van irányítani az életed.
2012. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Betoltotted a 18at? Lefogytal? Valtozott vmi?
2014. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!