Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ennyi idősen még normális...

Ennyi idősen még normális hogy így odavagyok az aranyos dolgokért?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Jó tanuló, viszonylag komoly (néha rámjön a bolondéria, mikor elkezdek a részecskékről beszélni vagy nekiesek az ajtónak) és eléggé rideg

de teljesen odavagyok a szőrös állatokért, legfőképp a cicákért. MAcskaposzter a szobámban, macskás plüss. Teljesen ki tudok akadni valami cuki macskás holmin, múltkor egy csomó ideig vadásztam egy macskaplüssre az automatában ^^

DE azt veszem észre, hogy ezt nemhogy nem nézik ki belőlem, de meg is lepi Őket hogy imádom az ilyen kis jószágokat...

Ez nagyon gyerekes, vagy irritáló? Nem értem...


2011. márc. 20. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én 17 vagyok, de imádom a macskákat. a macskás holmikat is, sőt, mindent szeretek ami aranyos... :D néha gyerekes vagyok, nem szeretnék felnőni. persze az adott helyzetben komoly is tudok lenni, de szerintem ezt a tulajdonságot nem fogom kinőni (:
2011. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, hidd el, hogy normális. :) De harminc évesen is az amúgy. Én nemrég olvastam egy nőről, csláados anyuka és gyűjti a macskás dolgokat, tele van velük a ház. Ez egy hobbi, ha szereted, ne hagyd abba. Lehet valaki ettől függetlenül is felnőtt.

Inkább azok a gyerekesek, akik 14 évesen azt gondolják, hogy égő szűzen menni gimibe, aztán még dokihoz sem tudnak egyedül menni.

Szóval, jó vagy így, ahogy vagy. :)

2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te még számomra a legjobb macsek rajongó vagy.van egy osztálytársam szintén lány 13 éves és meglát egy macskát visítva felkiált:

-cicuuuuuuuuuuuuus! de úgy hogy zárt ablaknál lehet hallani.multkor egy másik bnőmmel voltunk(legyen A) A és én állunk aztán vesszük elő a füzetünket mindkettőnknek macskás volt erre (legyen R) R elvette mindkettőnktől elvitte a padjához és még akkor se adta vissza amikor már csúnya szavakkal üvöltöttünk rá.Megfogtuk a füzeteinket A-val és elkezdtük emelni a padról erre R fogta és visszahúzta de úgy hogy összegyűrte.bármi macskás ő el nem megy onnan és ha azt mondjuk h pl: léci meny már el mert nem férek oda akkor ő csak simán fejbe vág és ottmarad a helyén

szóval te egy jó macskaimádó vagy;)

én pl a Hello Kitty-ér vagyok oda.Nem érdekel hogy már gyerekes de akoris az a macska(ha egyáltalán az xD) olyan édi :D

2011. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Semmi baj nincs veled! :D Szerintem egyáltalán nem ciki, ha neked ez örömet okoz, akkor hát ne foglalkozz másokkal, mert egyrészt szerintem senki nem fog emiatt bántani, másrészt nekem van 1 mondásom: "Aki szereti a macskákat rossz ember nem lehet." :D
2011. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még 29 évesen is imádom a cicás dolgokat. :) Szerintem ezt sose fogjuk kinőni!!! :) :)
2011. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez rendes...mondjuk én nem szeretem a mmacsekokat,viszont az egyik barátnőm imádja:DD

A múltkor megyünk haza és egy macska "napfürdőt vett"(:DD)Ő meg erre: CICUSS!!JAJJ DE ÉDI VAAGY!!:DDD De így üvöltvexDD

De szerintem ez egy aranyos dolog.:DD

14/L

2011. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.)válasz más hobbiállatot nekem például halaim vannak

2.)gondolj bele hogy a macska agreszív vadállat!

2011. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!