Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimiből ballagó lányok és...

Gimiből ballagó lányok és fiúk, milyen ajándéknak örülnétek ismerősötöktől a ballagáson? (Csokor, vicces csokor, vagy valami más inkább bokréta helyett? Légyszi konkrétumokat írjatok! )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a rengeteg vágott virágot meg csokrot kaptam, és egyrészt kidobott pénznek tartottam, mert pár nap alatt tönkrementek, másrészt meg fogni se bírtam még a harmadát se, úgy kellett több fordulóval hazafuvarozni. Szóval zavaró is volt tulajdonképpen.

Én jobban örültem a személes jellegű ajándékoknak, sok ilyet gyönyörűséget kaptam. Pl saját kezűleg üvegfestett képkeret, meg fotómontázs, egy jókora adagnyi a kedvenc pogimból stb ( ezek tulajdonképpen filléres dolgok a spéci csokrokhoz képest, és mégis sokkal nagyobb örömet okoztak nekem).

Kaptam még készpénzt (ez igencsak jól jött); aranyláncot ( sose hordok aranyat, csak ezüstöt); gravírozott tollat és írószerkészletet (ennek is örültem, azóta is használom őket); egy halom plüssállatot (1-darab kivételével szétosztogatta a családban a kisgyerekeknek); ajándékba kaptam egy szolibérletet (ennek is örültem); egy könyv vásárlási utalványt (ennek is, nagyon); két belépőt a Tropicáriumba (ennek is nagyon örültem)...

meg egy csomó dolgot amire már nem is emlékszem.


De egy darab csokrot szárítottam meg, ami eleve úgy volt kiválogatva és kötve, hogy ezt lehet és érdemes is. Aztán pár év múlva rájöttem, hogy csak porfogó és macera volt vele a költözéseknél is, úgyhogy végül mégiscsak kidobtam.

2011. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, köszi, nagyon sok ötletet adtál!

Azért, ha valaki olvassa még, írjon bátran!

2011. ápr. 22. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

virágot én sem preferálnám, eldöntöttem, hogy egy db szárított virágcsokorral fogok ballagni, amibe esetleg egy mókás valami plüss lesz.

könyvutalvány, egyedi fotóalbum, 1-2 napos utazás egy élményfürdőbe, kézzel készített dolgok (pl. kaptam már lakkozott békás gumicukorból gyártott fülbevalót:)), koncertjegy, ilyesmik. a virág hamar kidobásra kerül, de ezek nagy része ténylegesen megmarad :)

2011. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a vicces csokor? :D
2011. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vicces csokor pl. aminek az aljára újhagyma van kötve, így mindenki csak szaglászik körülötted, hogy ki evett...
2011. ápr. 25. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elég beteg dolog, de nekem bejövős.
2011. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!