Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a gyerekeket ez normalis?

Utálom a gyerekeket ez normalis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Es az a helyzet hogy ki nem álhatom a gyerekeket.Igazábol ha mutatnak TV-ben pl egy hibás gyereket rohogok .De ha latok a TV-ben egy kobor kutyat vagy más kinzott állatot bogni szoktam.Ez normális?
2011. máj. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
41%

"Hibás gyerek"...

Ne félj,majd beindul a biológiai órád,és akkor kinövöd ezt a dolgot.

14 évesen még én is utáltam a gyerekeket.

2011. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
de én a suliba odebb is szoktam lokni oket és nem érdekel ha leesnek
2011. máj. 9. 22:59
 3/60 anonim ***** válasza:
58%

Én lassan 30 vagyok, és én se változtam meg. :) Pedig a szüleim imádnak, soha semmi gond nem volt köztünk stb. Mondjuk nincs testvérem... szerintem neked sincs. Kicsi tuti! :D

Az értelmi fogyatékosokon én is röhögtem régen. Ma is tudnék, de azért felnőttként persze, hogy nem teszem. Régen se látványosan csináltam.

Nem tom, mert amúgy meg a rákos kisgyerekeket baromira sajnálom.

Engem idegesítenek a gyerekek a sivító hangjuk, hogy nem beszélnek, hanem állandóan fennhangon énekelve beszélnek. Egyfolytában kérdeznek...

Nem tudok velük mit kezdeni. Egy-kettő ránézésre édi, de a többségtől kész vagyok.

A kis ducik idegesítenek a legjobban...


Na már látom, mindjárt rám zúdul az anyák haragja :D

2011. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
hat szerencsere tesom nincs.En minden beteg gyereket kirohogok hangosan barki elott nem fogom vissza magam soha.Még a barátnoim is kicsit hulyének tartanak ez miatt mert ok tudjak ezt.pl koztudott hogy Dundika terhes amikor errol beszélgettunk azt montam mert rontja el Dundika egy korcsal(gyerekkel)az alakjat.En tom hogy voltam én is régen gyerek
2011. máj. 9. 23:11
 5/60 anonim válasza:
58%
nem
2011. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
73%

Hát mondjuk ez a korcsozás ez durva :) Ha másért nem is, de a kulturált viselkedési normák miatt az. Hangosan kiröhögni meg tényleg nem illik senkit... főleg olyasmiért, amiről nem tehet. Hidd el téged is meg lehet úgy alázni, hogy sírva nyüszítenél.

NA mindegy, 14 évesen amit most mondok azt te pont telibesz@rod, de később nem fogod, hidd el. :)

Az meg, hogy lesz-e gyereked, vagy nem, majd elválik 10-15 év múlva.

2011. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!Te még most is gyerek vagy a 14 éveddel!-.- (meg is látszik)

Ne,haragudj,nem bántani szeretnélek,de az csak téged minősít,h. röhögni tudsz egy beteg gyereken!Szerintem semmi vicces nincs ezeken a dolgokon.Ha előttem röhögnél egy beteg gyereken én biztos szájon vágnálak bárki előtt!

Az egy dolog,h. nem szereted a gyerekeket,nem kötelező,mindenki más!De az,h. bárki előtt képes vagy röhögni beteg gyereken az nem normális!Meg az sem,h. korcsnak nevezel bárkit is...

2011. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
na jo de ebben igazatok van azert de en ilyen vagyok
2011. máj. 9. 23:29
 9/60 anonim ***** válasza:
80%

Figy kérdező én valahol veled vagyok, mert először is én írtam, de olyan nincs, hogy "én ilyen vagyok". Az, hogy röhögsz-e valakin, azt te döntöd el. És ha nem akarsz, akkor nem röhögsz és kész. Nem vagy ilyen, csak azt hiszed, hogy ettől f@sza gyerek vagy. De nem vagy, csak simán bunkó, ami miatt a felnőtt társadalom úgy fog kirekeszteni maga közül, mint a pinty.

Tudod ez olyan dolog, hogy én azt mondom, hogy én meg erősebb vagyok nálad, meglátlak, és eltöröm a kezed... mert én meg ilyen vagyok! Egy frászt. Ha akarom eltöröm, ha akarom nem.


Így is úgy is leszoksz majd róla, ez mondjuk biztos.

2011. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos Te egy hibas, lokott gyerek vagy.
2011. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!