Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérsz ballagásra? Tudsz...

Mit kérsz ballagásra? Tudsz ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Keresztapám felajánlott egy kamerát, fényképezőgépet ( olyan nagyon profit..), ruhákat, amennyit szeretnék, netbook, laptop stb...


Nem szeretném kiverni a vagyonából, nem olyan gazdagok ők sem (:


2011. máj. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak csokrot kértem és lufit. :)
2011. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kértem semmit anno. Kaptam szép csokrokat, egy ezüst karkötőt és összegyűjtöttem 40.000 forintot :) Ja, és elengedtek a szüleim a ballagási bulira :) Ez nekem akkor sokat számitott :D
2011. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
másik telót kapok meg virágot meg énis megyek ballagási buliba...
2011. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sosem szerettem azokat akiket megvásárolt a családjuk és utána azzal hencegtek, hogy ki mennyit kapott meg mit. Ezt nem azért mert csórók voltunk (mi is ugyanúgy megengedhettük volna), hanem mert felesleges. Főleg ha tudod, hogy nincsen sok pénzük. Én csak annyit kértem, hogy jöjjenek el és ha ragaszkodnak hozzá valami apróság.

Kaptam anno egy gravírozott tollat, ami pl máig a kedvencem :)

2011. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!