Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy több helyre...

Mit tegyek, hogy több helyre elengedjenek?

Figyelt kérdés
A szüleim sehova sem engednek el. Apukám még úgy ahogy, de anyum az nagyon nem. Anya folyamatosan veszekszik és kötöszködik és nem enged el tényleg sehova. Akárhol vagyok mindig nekem kell a leghamarabb hazamennem és ha van egy kis összejövetel este hogy dvd-zünk meg beszélgetünk azt sem engedik még csak éjfélig sem, pedig a barátaim elmehetnek és rosszul érzem magam miatta mert tudom hogy énis ottlehetnék. Sőt a szüleimmel még csak beszélgetni sem tudok, mert anyum vayg állandóan a veszekedést hozza ki vagy megsem hallja ha hozzá beszélek vagy tereli a témát.
2011. máj. 28. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
előszór is hány éves vagy?
2011. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom hány éves vagy, de itt vannak a "határok" (a szüleim szerint ez a normális, engem is így nevelnek)

11-12 éves korban délutánonként elengedtek a barátnőimmel városba/egymáshoz kb. 5 óráig, de csak pénteken és szombaton.

13-14 évesen elengedtek hétköznap valamivel suli utánig, hétvégén pedig 8-10-ig. (attól függ, mennyire volt sötét, van-e még otthon dolgom)

15-től fölfelé hétköznap szintén maradt a suli utáni találka, hétvégén elengednek éjfélig, esetleg egy kicsit tovább(csak akkor, ha nagy társasággal, illetve a barátommal vagyok).


Ez szerintem teljesen normális, ennél többet ne kérj anyukádtól, hidd el, ő nagyon félt Téged, nem akarja, hogy bármi bajod essék. Esetleg nyáriszünetben megkérheted, hogy hadd maradj ne adj' Isten éjfélig(ha már 15-16 elmúltál, akkor 1-ig, 2-ig). Remélem tudtam segíteni.

15/L

2011. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, a 15/L. Ha tényleg nem olyan "könnyű eset" anyukád, mutasd meg Neki a Gyakorikérdéseken ezt a kérdést, és a válaszokat! Innentől majd beindul a beszélgetés, esetleg meggondolja magát, és elenget egy picivel tovább. Hajrá! ;)
2011. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*elenged
2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ja és 14/L de nemsokára 15
2011. máj. 29. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor azt tanácsolom, hogy nyárra próbáld megfűzni anyukádat! ;) Sok sikert!

15/L

2011. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!