Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szövegről?

Figyelt kérdés
Én írtam,bevallom unatkozok néha és szoktam ilyet csinálni,de soha nem mutatom meg senkinek,mert anyukám egyszer kicikizett.Szóval:Miért vesztegetném az időmet egy olyan életre,ahol minden gyönyörrel átitatott perc csak illúzió?Ahol az álmok a poklok kincsesládájába zárt ördög fekete gyémántjai.Ahol nem lelem lelkem szabadságát,ahol egy világnyi hosszúságú kötél választ el a boldogságtól,melyet megérintve az nyomban szertefoszlik.Nem volna hát csodálatos áttekinteni egy másik világba?A sötétbe?Mert Isten ugyan életre teremtett,de alkotott helyet szunnyadó szellemünk újjáélesztéséhez is.Vajon az az út igazából is csak a gyengék menekülőútvonala volna?
2011. máj. 30. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,a perc után*valójában,kihagytam.
2011. máj. 30. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszett. Mélyebb gondolkodásra utal. Bár azért remélem nincs semmi komoly baj a lelkedben. Mert elég öngyilkosság hajlama van a szövegnek....
2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy,szó sincs ilyesmiről=)
2011. máj. 30. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
neked könyvet kell írnod :)
2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem szoktál fórumos szerepjátékozni?:)
2011. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. :)
2011. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon szép és komoly szöveg. Van tartalmi háttere, nem üres írás (beszéd), érdemes elgondolkozni rajtam.

Úgy érzem, nekem átjött, amit szerettél volna és elgondolkoztam rajta.

Szerintem egyáltalán nem hülyeség, úgy tűnik van érzéked az íráshoz és ha ez boldoggá tesz, akkor írjál csak!

16/L

2011. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép ez,nekem is vannak ilyen szövegeim:D (hasonlók)
2011. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!