Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan próbáljak 'nem rágondol...

Hogyan próbáljak 'nem rágondolni' erre a dologra?

Figyelt kérdés

Szóval, már tömve van ilyen kérdésekkel az oldal. az Asia centeres dologról van szó. Anya és az egyik barátnőm is mondta, hogy nem igaz, de amikor próbálok elaludni, bevillanak ilyen képek.

Kisebb pánikrohamjaim vannak: nehezen kapok levegőt, gyorsan ver a szívem.

Próbálom lenyugtatni magam de nem megy. Mit tegyek? 14/L


2011. jún. 16. 21:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az Asia centerben?:O
2011. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Te mire gondolsz pontosan? Én olyat hallottam, hogy eltűntek a wc-ben nők... De nem tudom mennyi a valóság alapja. Azért elég durva lenne. Meg én arra gondolok, hogy azért elég nagy hely, sokan járnak oda és csak ellenőrzik, vagy ilyesmi.
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

igen az az! Hát hogy állítólag az alagsorban kiszedik a szerveiket meg ilyesmi. De amit te mondtál, hogy ellenőrzik meg ilyesmi. Meg oda nem egyedül meg az ember, szóval csak észrevennék.

Na látjátok ez a baj: az érvek megvannak, de valamiért parázok még most is.

2011. jún. 16. 21:58
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy én is sokáig agyaltam rajta. Én eléggé parás vagyok ezektől a dolgoktól amúgy is. De csak nagyobb visszhangja lenne, meg feltűnne azért ha tömegesen tűnnének el az emberek.
2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Na velem is ez van. De inkább próbálom elfelejteni. Sokszor történt már velem ilyesmi, hogy ilyen dolgokon sokat agyaltam, és majd' meg őrültem. Mondjuk ha bevillan, akkor pl: gondolok, a kedvenc színészemre (Jesse Spencer-re :) :P ) vagy elmondom a Dr.House egyik részének az egyik párbeszédét. Ez mindig beválik.


És köszönöm a válaszokat! (:

2011. jún. 16. 22:06
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
ezt a baromságot, de komolyan
2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hát igen én is próbálom elterelni a gondolataim. Nekem ez az emberrablásos dolog amúgy is egy nagyon nagy parám, mióta láttam róla egy filmet, de igyekszem én is másra gondolni olyankor, mikor elfog a pánik. Volt már, hogy nagyon durván beparáztam. Amúgy 2. és 3. válaszoló voltam. :)
2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nekem is volt,h nagyon beparáztam,már saját magamtól is féltem vicc nélkül nagyon durva volt xD de am mikor nem félek annyira de nem tudok könnyen elaludni szorosan átölelem a plüsskutyáim teljesen befordulok a fal felé és a fejemre húzom a takarót :D ez segít:P
2011. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy hol laksz, de ezt erre is mesélték.

Érdekes módon az itteni boltok neveivel :D Tudod te, hogy hányszor vásároltam 2007 óta ( mert azóta terjeng ez a pletyka kb.) kínaiban ? És szerinted hányszor vették ki a belsőszerveimet ?


Nyugi, valami hülye kitalálta, te meg bevetted. De rengeteg más városról is volt szó, és higgy nekem, egyetlen embernek sem operálták ki a máját !

16/l

2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ja, miskolci vagyok.
2011. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!