Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lánynak mit lehetne...

15 éves lánynak mit lehetne venni ajándékba? Minek örülne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 06:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle 15 éves lány van...

Az egyik örülne egy plüss macinak is, a másik meg legújabb mobiltelefonra vágyik, a harmadik meg szilikon cicikre...


Ismerni kellene azt a 15 éves lányt ahhoz, hogy megfelelő ajándékot tudj neki venni!

2011. júl. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Hajvasaló, trendi ruha, egy márkás napszemüveg, esetleg valami DVD film. De ez mind és mind személyiségfüggő tárgy. Egy nyaklánc szerintem ami eredeti lenne.
2011. júl. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
parfüm ! az mindig nyerő!
2011. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

mindenki másra vágyik, én jobban szeretem ha valaki személyesen elkészített dolgot ad nekem,még ha nem is olyan szép vagy jó.

15/L

2011. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

hajvasaló,hajszárító,sminkcucc,ruha,cipő,ékszer,valamiféle vásárlási utalvány.epilátor...


16/L

2011. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vikotrot válasza:
64%

fésű, kaktusz, kés, dezodor, szappan, tükör. Ezeket SOHA!

Ezek után lehet bármit. De sztem egy kézzel készített tárgy (levél, szív, origami, faragott fa-valami, Csokor virág![nem sokan kapnak a szülinapjukra egy csokor virágot]) lényeg, hogy lássa, hogy valamennyire időigényes volt kikínlódni magadból a kreativitásod gyümölcsét.(wow.Régen fogalmaztam meg ilyen szépen :D)

2011. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 no123 válasza:
Virág, pia... attól függ mi a célod :)
2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a bizsunak minden lány örül szerintem, leginkább nyaklánc: a fülbevalóra (mint pl én) lehet hogy allergiás, van akinek a füle csk aranyat, fehéraranyat vagy ezüstöt bír, kül begyullad, a karkötő leesik a csuklójáról, de amúgy hajbavalót is vehetsz, desztem a nyaklánc a legjobb
2011. júl. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Tetszenek a válaszok. :) Én egy kaktusznak ezerszer jobban örültem volna, és örülnék most is, mint egy parfümnek.


Nem a kor számít, ismerni kell azt, akinek vesszük.


Könyvet - ha szeret olvasni(Olyat, ami nincs neki, de anyukája, testvére szerint tetszene neki) Bár ez csak akkor jön be igazán, ha éppen valamit szeretne, és mindenki mással sikerül összebeszélni, hogy csak egyet kapjon belőle.

Csokit - mindegy mekkora a lány, ha nem hisztizik a súlya miatt.

Cserepes virágot (akár kaktuszt) - ha van neki, és szereti őket, mert abból sosem elég.


Aminek NEM minden lány örül: parfüm, ékszer, táska, ruhanemű, és mindenféle giccses porfogó csecsebecse.


Sőt még olyan lány is van, aki jobban örül, ha előre megkérdezik tőle, hogy mit szeretne, mint hogy utána kapjon valamit, amivel nem tud mit kezdeni.


25/L

2011. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsigier válasza:
Rokonod vagy a szerelmed?Ezen múlik sztem a legtöbb!xD
2011. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!