Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hónaljamon szőkés-vöröses...

A hónaljamon szőkés-vöröses szőrszálak vannak, ha leborotválom megváltozik a színűk, feketék, sötét barnák lesznek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:21
 1/6 Pety07 válasza:
65%
Nyugi nem szükséges 1 idő után majd magától olyan lesz.Ha vöröses akkor már feketedik.
2011. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezt a hülyeséget ? A borotvától nem fog erősödni, sem több nőni, a színét meg pláne nem változtatja meg...
2011. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy?! Akármilyen is a színe, ha nem szőrteleníted a hónaljad, az ciki. Az meg tökmindegy, milyen színűre nő vissza, ha szőrteleníted.
2011. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kobuta válasza:
48%
Nem a színe változik meg, hanem a szőrszál alakja. Eredetileg elhegyesedő. Amikor leborotválod levágod a hegyes végét és a szőrszál alakja szögletessé válik, így erősebbnek tűnik az eredeti színe. De nem vészes. Inkább arra figyelj, hogy jó minőségű borotvát használj. A gyantát én még nem mertem itt kipróbálni, nekem túl fájdalmasnak tűnik.
2011. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fog megváltozni a színe, de szerintem mindegy is hogy milyen az embernek a szőre, a szőkésvörös sem csúnyább mint a fekete, meg azt mondod hogy leborotválod, akkor meg aztán teljesen mindegy :)
2011. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ti miről beszéltek ti igénytelenek, az a normális ha valakinek ápolt, borotvált hónalja van és nem az van h felemel valamit és a hónalj kutya meg kifigyel gusztustalan a szőrös hónalj, igénytelen aki nem kezeli!
2011. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!