Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félek anyámtól. Mit tehetnék...

Félek anyámtól. Mit tehetnék ez ügyben? (folytatódik)

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy összejöttem egy sráccal, aki nagyon aranyos, figyelmes, és szerelmes ;) De van egy kis bibi...anyunak el kellene mondjam, hogy már van ő nekem. Ez azért kínos, mert anyám iszonyatosan fél attól, hogy egyedül marad öregkorára.és, hogy én elfogom hagyni. És ha például megemlítem neki az egyik fiúbarátomat már hajtogatja, hogy: ne pasizz, úgyis egyedül maradsz, nem szeretnek téged, ne hagyj el engem. (agyára ment a klimax). Mi tévő legyek? köszönöm ha válaszolsz 15/L
2011. júl. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát semmiképp se azzal kezdd,hogy bekonferálod neki,hogy bepasiztál.15 vagy,ebben a korban még nagyon ritka,hogy az ember megtalálja az igazit.(bár ismerek ilyen személyes példát,volt gimis osztálytársam,én ui.már 28 vagyok,szóval K.Dóri annak idején 15 évesen ismerte meg B.Pétert és azóta,13 éve együttvannak,időközben Péter pedig el is vette feleségül Dórit).


De ez ritka,mint a fehér holló.Egyelőre szerintem hanyagold a bemutatást.Járjatok,mozi,süti,színház,bulik,ha anyu elenged ilyen helyekre(engem 15 évesen nem engedtek el pl.bulizni)


Ja,most 29 vagyok,mielőtt kérdeznéd,szal ez rég volt.

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukád akkor azt akarja, hogy majd meg se házasodj? Nem akar unokákat? Szerintem itt elég nagy baj van. Egyébként nem kell neki mindenképp megmondani, hogy van barátod, főleg ilyen helyzetben nem. Anyukádnak gondolom nincsenek jó tapasztalatai fiúk terén, de te attól miért nem pasizhatnál? Beszélj vele, vagy kérj segítséget!
2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele beszélgetni,mond el neki,hogy szereted és hogy sosem marad egyedül.Adj neki mindenben igazat,hiszen megteremtette neked a jót(bár nem ismerem a körülményeket),ad neked enni..stb. Hallgasd meg a véleményét,de a saját szívedre hallgass!Viszont ha elhagy a fiú,ne siránkozz..

16/L

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsit egyetértek édesanyáddal, mivel valóban egy kapcsolat tönkre mehet még anyukád ott lesz neked mindig. Azt is megértem, hogy szeretitek egymást ezzel a fiúval, de valami olyan opciót kell kitalálnod , hogy neked és édesanyádnak is jó legyen. Sztem ülj le vele, mondd el neki, hogy igaz hogy fiatal vagy, és hogy ő neked ugyanolyan fontos marad 10 vagy akár 20 év múlva is, hiszen az anyukád. A barátoddal is ülj le és beszéld meg vele hogy anyukád magányonak érzi magát és félt. Ez mind természetes dolog. Mutass be a barátod és győzzétek meg anyukdat arról hogy igenis jó hogy ti együtt vagytok és ez nem megy a ti kapcsolatotok kárára sem. Azt viszont ne engedd hogy olyanokat mondjon h nem szeret téged. Anyukádnak nincsenek barátnői akikkel összejár vagy ismerősök? Mert esetleg ő még te a fiúddal vagy talán összejárhatna a barátnőivel és beszélgethetnének. Addig is leköti magát!

Remélem tudtam segíteni.

19/L

2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan vezesd fel neki a dolgot ne ronts ajtóstól a házba. Nem hiszem hogy a mostani barátod lesz a férjed szerintem még lesz egy pár hódolod de ki tudja. Attól mert van barátod nem kell anyukádat eldobni de meg kell értse hogy felnőttél és neked is szükséged lesz egy társra. Ha szeret akkor megérti ezt és nem akar önző módon örökre magához kötni.
2011. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen felnőtt b.meg 15 éves még faszt se látott istenem.. Mondd el anyádnak, hogy van barátod és ennyi nem kell túlkomplikálni meg fogja érteni, ha meg nem akkor nyomorék..
2015. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!