Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minek örülne a 14 éves barátnőm?

Minek örülne a 14 éves barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem sminkeli magát, csendes lány. Viszont parfümből neki sose elég, tudtok valami könnyű max 3-4 ezres parfümöt?


Én kinéztem neki a Naomi campbell sima cat-et de nem tudom tetszene e neki. Vagy mit vegyek neki?


2009. ápr. 6. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a parfümjei között,hogy miket szeret úgy nagyjából.Szerintem egy 14 évesnek a Cat Deluxe még nem való,valami gyümölcsös vidám illatot keress neki.

Én Bruno Bananitól a Pure Woment használom,az is köbö ez az árkategória.

2009. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi várok még ötleteket!..
2009. ápr. 6. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Avonos katalogusba is vannak jók . Pl a pur blanca nagyon jó illata van de viszont nem erős. Kb 2000-2500 körül van.
2009. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A parfüm egy elég merész ajándék, ha nem ismered igazán, hogy a barátnődnek milyen illatok jönnek be. Esetleg megkérhetnéd az egyik barátnőjét, hogy segítsen választani. Amúgy amiket én nagyon szeretek, az pl Mex Ice touch, és Mel Merio (Attractive girl). Fiatalos illatok, és nem is túl drágák.
2009. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már ha volt szó az AVON-os katalógusról,ak abban van egy narancsos illatú,nagyon jó!!!!!Szerintem az tetszene neki!
2009. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!