Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az gáz, hogy úgy...

Szerintetek az gáz, hogy úgy borotválom a hónaljam, hogy anyukámat nem kérdeztem meg? De nem titkolózok csak egyszerűen leborotválom a tudta nélkül.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ hány éves vagy..

Ám az nagyobb gáz lenne, ha az övét borotválnád a megkérdezése nélkül :)

2011. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó poén :D egyébként 13 múltam
2011. júl. 28. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj megkérdezned,de akkor nagyon óvatos legyél.Nem kell belevésni mert akkor fájni fog.Épp hogy csak érintsd hozzá.
2011. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz :) Én ebbe anyuékat sosem avattam bele. Ők pedig (bár látják) de nem teszik szóvá. Anyu is borotválja, tehát nem hinném, h gond. :)
2011. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köcce :)
2011. júl. 28. 14:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de te ismered anyudat. Te tudod, hogy reagálna, ha véletlenül megtudná. Esetleg, ah beszélgettek, említsd meg neki, hogy ez a helyzet.
2011. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
szia.nem baj bár én szólnék ,és kérnék egy epilátort,mert sajnos a borotvától eléggé megvastagszik a szőr.a tesóm 14 ő egy éve kapott epilátort és már egész ritka és gyenge a szőre.
2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Anyukád elég konzervatív, ha ezt sem engedi. Már szinte hozzátartozik az ápoltsághoz a borotvált hónalj. Pláne lánynál.
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kérdés inkább, hogy mivel borotválod. (persze erre logikus a válasz: borotvával.) És a további kérdés: kiével?

Mert szerintem ez inkább a legnagyobb bibi, hogy te vettél a zsebpénzadből, vagy másét használod. Mert ezek szerint az biztos, hogy nem anyukáddal vetettél.

Szerintem pont e-miatt kellene beszélned anyukáddal, hogy téged zavar a szőr és ezért vegyen neked.

Epillátor? Ki nem bírnám a hónalljnál!!! Máshol se, én a borotva híve vagyok: gyors, fájdalommentes.

Ezzel kapcsolatban viszont azt ajánlom, hogy cseréld elég gyakran, hogy éles legyen. Különben kipörsög.

2011. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

énse kérdeztem meg,és nemis titkolom..

egyáltalán nembaj, első válaszadónak igaza van- hamég az övé lenne... (de nem ;DDDD)

14l

2011. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!