Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek/írjak hogy észreveg...

Mit tegyek/írjak hogy észrevegyen? 13/L

Figyelt kérdés

:D Szóval...nem tudom,hogy jó témakörbe írtam-e.

Egy 13 éves lány vagyok.És a kérdésemre ne jöjjetek azzal,hogy:"Jaaj ilyen kicsi lánka ne a szerelemmel foglalkozzon,menjen barbizni,az való neki!!!!"-meg ehhez hasonlókkal...

Tehát van egy fiú,akinek tavaly tetszettem,de én nekem akkor nem tetszett.Eltelt azóta egy év...Ő középsulis lett,én még mindig általános iskolás.Tavaly ő nagyon próbálkozott nálam,de én h*lye eltaszítottam magamtól.Mára már nagyon szeretem Őt.Szerintem akkor is éreztem iránta valamit,"csak tudat alatt"xD...Nem tudom hol lakik,a telefonszámát sem tudom.Az alatt az egy év alatt nem találkoztam vele...sajnos...Barátnője nincs,azt tudom.Közösségi portálon írtam neki,de ahogy értesültem nem nagyon szokott fel"menni" rá.Telefonkönyvbe nincs a telefonszáma. D: A közösségi portálon írtam neki,hogy régen láttam,meg satöbbi.Megkérdeztem hogy van.Erre csak azt válaszolta :"Jol...".Ezt nem tudtam mire vélni.Írtam neki hogy bocsásson meg mindenért,meg hogy az MSN címét is meg adhatná,mert felvenném.Semmi,semmit sem válaszolt.De szerintem nem azért,mivel keveset van fenn,hanem azért,mert haragszik rám.:( Mit írjak neki,hogy,hogy legalább meg tudjam érez-e még valamit irántam.Tudni szeretném.

Bocsi a kisregényért,de 3 mondatban nem tudom összefoglalni.:D *.-

Kérem segítsenek/setek!A válaszokat előre is köszönöm! :)

^^13/L^^


2011. júl. 29. 19:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem :'( köszi hogy ennyire érdekel mi történik és hogy válaszolsz :)
2011. aug. 1. 18:02
 12/18 anonim ***** válasza:

Az nem jó...=// és próbáltad már,közös haverokon érdeklődni?:))) nagyon szurkolok neked. mert amikor körülbelül veled egy idős voltam történt velem 1 hasonló eset:-)


19/L


(elöző is én voltam ^^ )

2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

igen próbáltam,de nem sikerült :(

D e nembaj...vagyis baj...de mit lehet tenni?:'(

Feladom :)

2011. aug. 3. 09:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel! telefonszámát / msn cimét nem tudod elkérni valakitől?:)
2011. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem :'(
2011. aug. 4. 09:57
 16/18 A kérdező kommentje:
az is lehet hogy nincs is msn-e...:(
2011. aug. 4. 09:58
 17/18 anonim ***** válasza:

Te:Szia!

Fiu(f):(koszon)

Te:Kiverem neked (smiley)

Mást nem tudok xD!

2011. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
"-.-"
2011. aug. 5. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!