Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya, famerama, az életem....

Anya, famerama, az életem. Hogyan tudnám leállítani anyámat? Nagyon fontos! Help!

Figyelt kérdés
Szóval, elegem van anyámból azaz nem is belőle, hanem amit csinál. ÁLLANDÓAN farmeramázik. :D [tudom hogy furcsán hangzik, de már az agyamra megy!] Ezzel nem is lenne semmi baj, hogyha nem a szobámban, az ágyam mellet nem lenne a gép. Minden reggel amikor felkelek ott ül mellettem azaz az asztal mellett amin a gép van, és vajon mit csinál?? Farmeramázik. És minden reggel erre ébredek -_- és amikor oda jutok, hogy gépezzek akkor pedig ez van: jöhetek vagy 10 percre hogy betakarítsak? Vagy ha nem akar jönni mert éppen valami más dolga van akkor hogy én csináljam a farmeramát. Nekem nincs kedvem ilyen baromságokhoz... Ma kértem tőle egy kis segítséget mert takarítottam ő meg természetesen a gép előtt famreamázott és erre megsértődött hogy én soha nem hagyom hogy kicsit pihenjen [fameramával] és hogy én is metudnám csinálni. ELEGEM VAN!!! Hogyan állítsam le? Mert amikor nagyobb leszek és egyedül akarok lenni és ő itt farmermázik akkor felakasztom magam -_- ÁÁÁ help!
2011. aug. 9. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Kiviszitek egy másik helyiségbe a gépet, akkor nem fog zavarni, persze a kényelmed sem lesz meg, hogy a saját szobádban legyen a gép. Ez a valamit, valamiért.
2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha van olyan perc, amikor nem farmeramázik, akkor ülj le vele beszélgetni erről... de az nem jó, ha idegesen reagálod le, mert akkor védekezésül ő is támadni fog. :/


Egyébként ne aggódj, apum is ezt csinálta egy ideig, pedig már 43 éves. :D Hamar megunta, mert nem lehet vele haladni, csak ha SMS-ben befizetett volna egy csomó "farmaranyat". 50-es szinttől már hetekig kell várni egy-egy szintfejlődéshez. Ezt is mondd el anyukádnak. ;)

2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

1.: vigyetek at a gepet egy masik szobaba

vagy 2.: ulj le beszelgetni anyukaddal, mert ez jatekfuggosegnek hangzik, nem kizart, hogy orvosi segitseg kell

3.: ez nagyon ciki

2011. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is anyuka vagyok, most megnéztem mi ez a farmerama, ez nem gyerekeknek való? :(
2011. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kedves 3. ez annyira nem durva, mint amilyennek hangzik, de nem játékfüggőség :D
2011. aug. 9. 23:36
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

szerintem

1. az anyád beteg

2. kamu kérdés

2011. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az anyukám nem beteg! és nem kamu, már miért lenne az??
2011. aug. 9. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Saját profil vagy a tied. Ha a tied változtasd meg a jelszavat és nem lesz több farmerama. Akárhogy tilt el ne áruld el neki ha ilyen. Előbb utóbb megunja vagy javasoljátok hogy vegyen magának egy laptopot és azzal farmeramazzon.
2011. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy kamu. Apum is játszik, csak ő maffiásat, de minden nap több órát. Komolyan egy-két hétre előreütemezett tervei vannak, hogy melyik karakterrel mit-hogyan-mikor. Képes hajnali háromkor kelni, hogy megfelelően haladhasson. :D A mi szobánkban van a gép, de már megszoktuk majd másfél év alatt. Ő nem lóg előtte egész nap, inkább reggel 2,5 órát, meg este 1,5-et. :D

Szerintem beszélj anyukáddal ... :)

2011. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelszavazd le a gépet
2011. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!