Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy családalapításr...

Normális, hogy családalapításról és gyermekvállalásról gondolkodok?

Figyelt kérdés
A többi srác csak csajfelszedésről meg megdugásról és társairól gondolkodik. 16/f
2011. aug. 26. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érett gondolkodású vagy. Ezzel semmi baj. :)
2011. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 16 évesen pont csajozásról és dugásról kell gondolkodni. Nem baj, hogy te máshogy vélekedsz, sőt, de azért nem kell lenézni őket sem.
2011. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Normálisnak normális, mert te annak tartod. De inkábbmost kéne élned.
2011. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem elvezd az életet,en is ugyan igy gondoltam 16evesen,de inkább elhettem volna még.ilyenkor meg bulizni kell,meg csajozni!tapasztalat!
2011. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta gondolkodom ezen, bár gondolom a fiúknál máshogy megy.:) Viszont a párom is kb 14 évesen kezdett el a családalapításon gondolkodni, persze nem úgy, hogy most ő gyereket akar, hanem elképzelte, hogy milyen feleséget és hány gyereket szeretne, pont, mint én. Szóval inkább terveket szőttünk a távoli jövőre, de én a mai napig ezt csinálom, csak már közelebbi jövőről van szó.:) Biztos sok lánynak szimpatikus lehet ez a gondolkodásmód, csak ne akarj még most gyereket, de szerintem is érett gondolkodású lehetsz.

23/L

2011. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Igen, ez a normális, és a többi a beteges.

Ez a kor hajlamos a beteges, torz, elbutult, élvhajhász dolgot normálisnak kikiáltani - s a normálisat kiröhögni, kigúnyolni. Kár. Sokkal boldogabbak lennének az emberek, ha az értékeket nem hagynák ilyen sorsra jutni.

De az őrzőknek mindenképp vigyázni kell a "strázsán" -Ady szavaival élve.

"S akik még vagytok, őrzőn, árván,

Őrzők vigyázzatok a strázsán."

Ady

[link]

2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe, amit az utolsó írt. Ha egy csaj azt írja, hogy őt nem érdekli a szex meg a pasik, az hót ziher hogy ronda és nem kell a kutyának se. A kérdezőben is ilyesmit érzek.


Aki meg Adyval példálózik, az egy vicc, nem hiszem, hogy egy szifiliszes, köztudottan csapongó életű férfinak kellene megmondania a tutit.

2011. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért van az, hogy tibornak mindig igaza van? :/ komolyan! néha magamat is alig tudom elviselni
2011. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos azért, mert Tibor=szerény-

Ady nagy költő. Ne foglalkozz a magánéletével,betegségével- a verseit olvasd.


Ady Endre

AZ ÚR ÉRKEZÉSE


Mikor elhagytak,

Mikor a lelkem roskadozva vittem,

Csöndesen és váratlanul

Átölelt az Isten.


Nem harsonával,

Hanem jött néma, igaz öleléssel,

Nem jött szép, tüzes nappalon

De háborus éjjel.


És megvakultak

Hiú szemeim. Meghalt ifjuságom,

De őt, a fényest, nagyszerűt,

Mindörökre látom.

2011. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de miért lenne olyan beteges ha 16 évesen a fiúk a szexről meg a csajozásról beszélnek és ezeken jár a fejük,nem kell gazdaságról meg politikáról meg ilyen dolgokról beszélni,de ez mindenkinek más:)
2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!