Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztályunkban van egy fiú...

Az osztályunkban van egy fiú (nem nagyon helyes, de nálam ez nem számít, viszont nagyon vicces) Mindig próbálok "feltűnni" neki de úgy érzem nem vesz észre. Bár néha-néha visszanéz rám de nem tudom hogy ez mit jelent!? Egy elkeseredett tini.13/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem konkrétan semmit. Vagy te nem szoktál csak úgy ránézni másokra?
2011. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Menj oda hozzá és beszélgess vele szimpla dolgokról pl:zene,sport,iskola stb.Aztán majd kialakul valami

U.I.:Nézéssel semmire sem mész(tapasztalat minkét oldalról nézve)

2011. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
olyan világban élünk ahol a lánynak kell udvarolni a pasinak vagyis állj ki elé és mond neki hapsikám bejösz nekem 50-50 % van rá hogy bejön ha nem jön be max megpróbáltad
2011. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat:)
2011. szept. 17. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem ilyen világban élnénk, ha a lányok nem vagy könnyűvérűek lennének, vagy játszanák az agyukat, hogy ők mennyire nehezen kaphatók.
2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
sztem tom h ki vagy. Mi a neved? ammeg sztem nem nagyon.:/
2011. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!