Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan próbáljak barátkozni vele?

Hogyan próbáljak barátkozni vele?

Figyelt kérdés

Hetedik osztályba járok.Most jött egy új lány az osztályunkba de nem olyan mint a többiek. Igazából ezeket is csak halottam,másoktól amiket most lefogok írni mivel ezen a héten beteg voltam és én nem találkoztam a lánnyal még.

Állítólag Két évig Kanadában élt,de lehet ott is született.A szülei magyarok,de a lány 16 éves.Igen,16,és ez valamiért azért van hogy mégis 7.osztályos ha jól értettem mert neki kimaradt a 7. és a 8. osztály és most kéne bepótolnia,azért betették hozzánk.Kicsit zavaros történet de én sem értettem teljesen,de ez annyira nem is számít csak hogy idősebb nálunk.

A lényeg belőle,hogy egy 16 éves lány 13 évesek közé került. Hétfőn mindenképp beszélgetek vele,de nem tudom kicsit kényelmetlen lehet ez neki hogy 13 évesekkel kell barátkoznia,nem?Oké,tudom hogy vannak a városba mások is de hát velünk lesz mindennap,azért.. Alig beszél,csak ha kérdezik akkor válaszol és ennyi..

Előre is köszönöm a válaszokat! 13/L.


2011. szept. 17. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezz tőle. majd hozzászokik. én 16 éves legjobb barátnőm is 8.os, meg én is, és nincsenek is egykorú haverjai. szóval hajrá..
2011. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy azért nem beszél,mert nem biztos abban,hogy nyelvtanilag rendben lesz amit mond.Szerintem úgy kezdd vele az ismerkedést,mint akármelyik másik ismeretlennel:odamész bemutatkozol.Sok szerencsét,drukkolok:)Majd ird meg,hogy mi volt:)13/L
2011. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd zenéről:DD Az beindít minden beszélgetést.
2011. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!