Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya miért útálja a legjobb...

Anya miért útálja a legjobb barátnőimet?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok,a 2 legjobb barátnőm 15 és 16.Már kiskorunk óta ismerjük egymást.A 15éves most elment a szüleivel kirándulni.A 16 éves pedig otthon unatkozik,úgy ahogy énis. Ezért kitaláltam hogy akkor jöjjön el hozzám aludni. Erre anyu azt mondta,hogy eljöhet de nemfogtok ezt meg ezt csinálni meg blablabla. Nagyon úgy érzem,hogy utálja mind a 2t. De nem értem miért. :S:S:S:S Annyira rossz.. Esetleg valaki hasonló helyzetben? Mit tudnék csinálni? Mer igaz megengedte,hogy ittaludjon,de akkor is mintha nagyon nemakarná,hogy vele legyek. S ez mindig így van.... :S:S:S:S:S:S:S
2011. okt. 22. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

"eljöhet de nemfogtok ezt meg ezt csinálni meg blablabla. "


Ezt fejtsd ki légyszíves, mert gyanús, hogy a blablabla a válasz a kérdésedre.

2011. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Mire gondolt Anyukád mit csináltok a barátnőddel?
2011. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? :D
2011. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

kérdezd meg!

És mire gondolt azzal balbalbal szóval!?

2011. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az a blablabla lesz a megfejtés.
2011. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Blablabla= nem fogtok kint csavarogni,nem fogtok egész nap számítógépezni,normálisan fogok viselkedni
2011. okt. 23. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát azért ezek normális elvárások, nem utal arra, hogy utálná őket, ha utálná, nem is engedné, hogy nálatok aludjanak. Azon nem kell drámázni, hogy nevelni próbál, ez a dolga.
2011. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
az én anyuskám szintén utálja a legjobb barátnőmet, ami elég nagy probléma, ugyanis amíg itthon laktam agyba főbe együtt voltunk a leányzóval, minden nap feljött, elmentünk valahová, sokszor itt aludt, most, hgoy csak hétvégénként vagyok itthon alig látom és ídösanyám azt a kevés időt is próbálja szűkebbre szabni, de ami aztilleti már megszokta a barátnőmet. olyan mintha lenne egy pluszgyereke akit el kell viselnie (akármilyen csunyán hangzik is ez. :D)
2011. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Leszbikus vagy?
2011. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy anyuka vagyok kamasz lányom van.Szerintem nem utálja anyukád őket,csak esetleg irritálja a kamaszlányok viselkedése.Ha hozzánk jönnek barátnők,mi is a férjemmel(főleg ő)forgatjuk a szemünket a folyamatos vihogástól,röhögéstől,ami már lámpaoltás után(ha itt alszanak)kissé idegesítő is tud lenni.Én igyekszem túlélni ezeket,hiszen én is voltam tini,valószinű ugyanilyen(neeem én nem)viselkedéssel.Elfogadom hogy van neki is élete,és reménykedem hogy nem marad így.Ennyiről lehet szó.
2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!