Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » én 15 éves fiu vagyok és még...

én 15 éves fiu vagyok és még 1 barátom se barátnöm se senkim nincs. 6 éve magányosan a világtol elzárva élek a lakásban. szeretnék barátokat szerezni. Csak épp hogy ha egyszer még a szüleim is eldobtak maguktol? 110KG vagyok (tudom sok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
a kg nem számit ha igaz barátokat szeretnél! hol laksz?
2011. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért élsz a világtól elzárva? így ezután sem lesz barátod, ahhoz kicsit ki kellene mozdulnod.
2011. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én Debrecenben lakok
2011. okt. 28. 11:55
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
110kg -al biztos nem lehet könnyű... egyébként tudsz mozogni rendesen? ha van lehetőség menny ki a parkaba vagy nemtom.
2011. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
hu hát én nógrádi vagyok:(
2011. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

tudok persze hogy tudok mozogni.


nem is rosszul

2011. okt. 28. 11:57
 7/14 nittababy ***** válasza:
64%
nem tudom mások hogy vannak vele és a barátaimat barátnöimet mindig úgy választottam meg hogy nem a külsőre mentem hanem, a belsőre szóval szerintem ne törödj vele hogy hány kiló vagy barátokat attól még tudsz magadnak szerezni!!!és azért amit most írok ne haragudj meg de a szüleid elég gusztustalanok lehetnek ha ezért elhagytak téged!!!!szerintem inkább segíteni kelet volna neked a lefogyásban mert hosszú távon ez nem egészséges úgyhogy próbálj meg leadni belöle csak magad miatt is!!én azt gondolom az én gyerekem lehet akár milyen akkor sem tudnám elhagyni hiszen én hoztam a világra és nem azért hogy elhadjam!!egy 8hónapos kiscsajszi anyukája
2011. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi,de fake érzésem van. ha mégse irhatsz üzit
2011. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszike

és amugy igazad van én utálom a szüleim.


mien könnyü de mégis rohamos edzéssel tudnék leadni??

2011. okt. 29. 10:11
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

először is, a hozzáállásoddal is (sok) baj van! tegyél rendet a szobádban! ne csak úgy ímmel-ámmal, hanem mindent poprolj le, mindent tegyél a helyére, pordzívózz ki, moss fel, mosd meg az ablakokat. szellőztess egy nagyot.

majd menj el és vedd meg a könyvesboltban Rhonda Bryne-tól az Erő című könyvet. ez nem egy jós cacsogása vag yilyesmi, hanem útmuitató hogyan élvezd az életet, stb! élj a könyv szerint!

menj el egy dietetikushoz (!!!!) és kérd meg hogy állítson neked össze étrendet, hogy le tudjál fogyni. ilyen túlsúllyal hamar meghalhatsz. tartsd be rendesen amit összeállított a dietetikus! ha sportolást is állított, azt is tartsd be, ha nem akkor vagy ráveszed magadat valamire vagy szintén elmész valamilyen fitnesszdologemberhez. az alényeg hogy mozogj mindennap legalább 1-2 órát.

nehéz elkezdeni, de a sport és az egészséges étkezés lefogyaszt, nagyon boldog leszel a mozgástól, jobb kedved lesz, és nagyon nagyon egészséges!

járj el otthonról. nem kell erőltetetten a buszon ismerkedni, hanem mondjuk a sportolást és az ismerkedést összevonhatod hogy eljársz kosarazni, focizni, valami.

minden az önbizalmon és a hozzálláson múlik. ezt a kettőt nemcsak az ERŐ elolvasásával illetve sportolással hanem olyan otthoni tevékenykedésekkel érheted el mint pl. megkeresni mit szeretsz.. szeretsz zenét hallgatni? miért nem tanulsz meg mondjuk gitározni? vagy rajzolj, fess! írj verset. olvass hasznos könyveket. de JÁRJ EL OTTHONRÓL!

az élet túl rövid hogy elfecséreljük!!

14L

2011. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!