Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves leszek és van 1...

14 éves leszek és van 1 barátom. Ő nagyon szeret a barátnőjével is szakított én nem tudom tetszik meg minden de a szüleimnek nem szeretném elmondani mert még ilyen mondjuk "jó gyereknek tartanak" s így igazából az is vagyok jól taulok. Mit CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

attól mert van barátod még ugyan úgy lehetsz jó gyerek.

tanulj továbbra is szorgalmasan,mutasd be a barátod a szüleidnek,ha eltitkolod és esetleg mástól tudják meg na akkor már tényleg nem leszel "jó kislány".

de 14 évesen még tényleg inkább csak "gyerekszerelem" legyen,bőven ráértek még egyébre,ha érted mire gondolok.

szerintem ez ellen a szüleidnek sem lehet kifogása.

2011. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen volt az első barátom. Amolyan gyerekszerelem volt, ahogy írta is az első. Semmi komoly, csak jól elvoltunk.

Ettől még maradtam ugyanolyan, mint voltam, jól tanultam.

S a szüleimnek elmondtam. Örültek neki, hogy megosztom velük, és így tudhatták jobban is megbízhatnak bennem, mert én is bízok bennük, és fontosnak tartom a szüleim véleményét is.

Egyszer sem tiltottak el, nem kaptam fejmosást.

Az, hogy barátod van még nem jelenti, hogy rossz leszel, főleg ha értelmesen és okosan cselekszel, és nem ugrassz fejet hülyeségekbe.

2011. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*fejest

:)

2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
38%
Látszik, hogy az országban egyre több a szar tanár... Csak egy szar tanár engedheti meg, hogy átmenj nyelvtanból a következő évfolyamba úgy, hogy a vesszőt nem ismered. Elképesztő szar volt elolvasni, amit írtál... Arról nem is beszélve, hogy arra nem vagy képes, hogy a kérdés elküldése előtt újraolvasd azt, amit írtál, s így a hibákat kijavítsd vagy a kihagyott betűket pótold...
2011. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!