Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most újra kellek neki? miért?...

Most újra kellek neki? miért? Miért nem tud elfelejteni? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval még kiskoromban örökbe fogadtak,kiskorom óta tudom és nem is érdekeltek az igazi szüleim!De most pár hete anyukám megkeresett először h csak megismerkedjünk,de mostmár azt akarja h oda költözzek hozzá...Minek kellett neki felbukkannia?egyszer már nem kellettem neki akk most minek???nem akarok vele veszekedni csak tünnyön el és hadjon engem békén!!
2011. nov. 2. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém! Ez megrázó lehet. HÁny éves vagy? Elvileg 18-ig nem találkozhatsz vele, és utána is csak ha Te akarod. Lehet, hogy ezt nem tudom pontosan, de mindenképpen érdeklődj utána.


Szerintem beszélj erről az örökbefogadó szüleiddel, ők biztosan segítenek. Ha nem vagy felkészülve a vér szerinti szülőkkel való találkozásra, akkor nem kényszeríthet erre senki!


Kitartást!

2011. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hagyjon békén. Rosszul fog neki esni, lehet, hogy vita is lesz belőle, de vagy az, vagy zaklatni fog még jó ideig.
2011. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mondd meg öszintén, hogy hagyjon békén és erre elöbb is gondolhatott volna, hogy foglalkozzon veled, most már elkésett.
2011. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!