Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Marcsi01 kérdése:

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy elengedjenek a barátnőmhöz egy pizsamapartira?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm ugyanabban a városban lakunk, nem messze egymástól. Jó a kapcsolatom a szüleimmel, csak nagyon féltenek meg szeretném megmutatni nekik, hogy tudok magamra vigyázni. Egyébként a lány szülei ott lesznek és még néhány barátom is ők is lányok. 13 éves vagyok a barátaim 14.
2011. nov. 2. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mond el a szüleidnek h el szeretnél menni egy pizsipartira és h ott lesznek a barátnőd szülei is és fel is hívhatja őket

előny ha ismerik a szüleid őket(barátaidat)

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért elég gáz, h 13 évesen nem engednek pizsibuliba. Lányom elém állna ilyennel: Menjél, aztán jót ne halljak rólad! :)
2011. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első ötlete jó csak az a baj, hogy próbáltam és nem jött be.
2011. nov. 2. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem engedtek el?:O
2011. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elengedném a 13éves lányomat. Sőt el is engedtem mikor 13éves volt. De köztünk mindig is jó volt a viszony, én a modern anyukák közé tartozom állítólag :). De elég gáz ha nincs olyan viszonyod a szüleiddel hogy megmerd ezt kérdezni. Akkor nagyobb dolgokat hogy beszélsz meg vele vagy esetleg sexuális felvilágosítás vagy hasonlók?
2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 válasza:
Szerintem vezesd be azzal, hogy megkérdezed a szüleid, hogy milyen is az a pizsiparti. Majd hallgasd meg őket, esetleg kérdezgesd, hogy ők mit csináltak fiatalon amikor ilyen helyre mentek, meg ilyesmi. Tehát vezesd rá őket, hogy ők is voltak fiatalok és akkor már nem mondanak nemet, hiába féltenek , eszükbe fog jutni, hogy ők sem voltak különbek a te korodban! Lényeg, hogy a beszélgetésetek egy kellemes múltidéző társalgás legyen, majd add elő , hogy te mit szeretnél!
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én holnap tartok pizsipartit és 13 éves vok de sztem elég gáz h a szüleid nem engednek el de sztem mesélj el mindent a pizsipartiról h mit fogtok csinálni h jó leszel meg hogy más barátnőid is ott lesznek meg a szülòk ha kell térden àllva könyörögj ha valamit akarok akkor nálam álltalában bejön meg esetleg hozz áldozatot már mint ajálj fel vmit pl.:jobban fogsz tanulni vagy hasonló!!!!sok sikert!!!!!
2013. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!