Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » IPhone5 ballagásra? Csak...

IPhone5 ballagásra? Csak pénzt szoktak kérni vagy kérhetek ezt is?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még nem jelent meg,de csak megjelenik júniusra...


Eddig mindenkitől azt hallottam,aki már elballagott,hogy pénzt kért és azt elköltötte.

De én nem nagyon tudom,hogy mit csináljak annyi pénzzel.Ha kell valami,akkor anya vagy apa ad rá pénzt,nem gyűjtök,mint valami hörcsög.


Szóval mivel semmi ötletem nincs,hogy mit kérjek anyutól(a többiektől már tudom,hogy mit kérek),ezért arra gondoltam,hogy kérek egy iPhone5-öt.


De nem lenne fura,hogy telefont kapok tőle?

Mert a többi családtagomtól se pénzt kapok(csak a nagynénémtől,nagybátyámtól és anya új férjének a szüleitől kapok pénzt).


Tudom,hogy őrültség még ezen gondolkozni,mert még felvételi meg minden,de már szinte bent vagyok álmaim gimijében,szóval koncentrálhatok a fontosabb dolgokra.


2011. nov. 7. 16:09
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Meg légyszi írjátok már le,hogy ti mit kaptatok/fogtok kapni ballagásra,hátha lesz még valami ötletem.

Köszönöm!

2011. nov. 7. 16:11
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
De jól megy valakinek. Nem valószínű, hogy az 5-t megjelenne még nyáron inkább ősszel vagy télen fog az is. Amúgy, ha nincs másra szükséged, akkor mért ne. Én pénzt meg ezüst fukszot kaptam.
2011. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
:'D Nemár, hogy te kérsz valamit is. :D Én semmit nem kérek, mert alkalom nélkül is megkaphatok bármit (na jó, azért nem mindent).
2011. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már azt,hogy milyen jól megy és a hasonló hozzászólásokat.

Én is sok mindent megkapok,nem kell hozzá külön alkalom,de azért ez csak a ballagásom,elég ciki lenne ajándék nélkül.

2011. nov. 7. 16:21
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nyugodtan kerheted ha megjelenik. Az ocsem laptop-ot kert a ballagasara tollunk es meg is kapta. Nincs ezzel semmi gond amennyiben tisztaba vagy azzal, hogy nem terheli meg nagyon a szuleidet anyagilag mert az nem a legszebb dolog. Ha nincs ilyen jellegu gondotok akkor miert ne kerhetned?
2011. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha anyagilag nem jelentene gondot és te ennek örülnél, akkor kérd ezt.

Én anno ballagásoma telefont kértem, nyomós okkal. Kb. általános iskola 4-5. osztályában kaptam egy mobilt, mert hittanra be kellett mennem a város központjában, és a biztonság kedvéért legyen telefonom, gondolták a szüleim. Használtan vettünk egy siemens telefont, abszolút alaptelefon volt, telefonálni és sms- írni tudtam vele, ennyi. Az, hogy 14 évesen r*hadt gáz volt nem is lényeges, de az utolsó 2 évében minden nap fel kellett tölteni. Szóval telefont kértem ballagásra, senki sem mondhatja, hogy nem volt rá szükségem. Mondjuk én egy szimpla telefont kértem (samsung, csúsztathatós volt).


Szóval szerintem, ha anyagilag nem gond, akkor kérheted ezt (márha megjelenik addig). Én az ilyenekkel mindig úgy vagyok, hogy nem foglalkozok azzal, hogy ki mit gondol. Elsősorban az a fontos, hogy mire vágyom, mire van szükségem és hogy ezt a szüleim megengedhetik-e anyagilag.

16/L

2011. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%
Kérjél a diplomaosztódra, ne egy általános iskolai ballagásra. Az általánost minden hülye el tudja végezni, ezért nem is kéne kapni semmit. Én kaptam 5000 forintot, meg 2 csokrot, aztán csókolom.
2011. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%

Ha megjelenik az iPhone 5 az lesz vagy 400.000 szerintem.


Bocsi de jelenleg scak iPhone 4S-t veshetsz. A 32 gigásat 250.000-ért.

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
55%
Máté, ne a garázs gsm-ek árait nézd
2011. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Anyagilag nem gond,de a telefonjaimat kb. fél évente váltogatom,mert elejtem/ráülök/leöntöm üdítővel/beleejtem a vízbe/elhagyom vagy egyszerűen csak megunom.

Szóval nem létszükséges,de valamiért telefon-cipő-ékszer-táska-ruha mániám van,ezekből mindig a legújabb kell,nem tudom,hogy miért...://


Ismerem az iPhone árakat,nemrégen váltottam le az iPhone 4-emet,mert véletlenül sikerült ráülnöm a táskámra és benne volt az is,lett egy bazi nagy karcolásszerűség a képernyőjén.

2011. nov. 7. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!