Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a lányomnak?

Figyelt kérdés
13 éves ,lehet drága is! Nem mondott eddig semmit ,hogy nem tudom ,vegyetek ti ,legyen meglepi, na de itt a bukkanó ,hogy nem tudom mit vegyek neki ,mert lehet ,hogy olyat veszek neki amire nincs szüksége . Ti mit vennétek neki? Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm előre is!Nagy segítség lenne!!!
2011. nov. 8. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

én imádtam akkor is és most is bütykölni,ezért ha ilyesmit szeret akkor tuti vennék neki vmi óriás kreatívkészletet,gipszekkel,üvegfestékkel...

vagy vmi társast ami manapság menő és agyfejlesztő is egyben

2011. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

LAptop, ha nincs neki.

KEdvenc könyvek?

2011. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet drága is.

[link]

De nagyjából mit szeret? Mert így csak vakon találgatunk.

2011. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat , mit szeret? Szereti a kutyás

könyveket bár abból mostanában kapott párat szóval az kilőve

szereti a krimiket is ,de abból is nagyon sok könyve van ,olyan is amit még elsem olvasott. Eszembe jutott a t-mobilos reklám amikor a kislány hegedül , és ott mutatnak be ,notebook-t,táblagépet meg ilyesmiket .Én inkább a táblagépre gondoltam ,de láttam az egyik hozzászóló is írta ,azt nagyon köszönöm! Esetleg tudnátok ,hogy táblagépből melyik lenne a legjobb? vagy ha van más ötletetek írjátok len lécíves!! nagyon köszönöm!!

2011. nov. 8. 16:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltem az laptop, csak olyan vékony, hogy alig látszik, egy tablet tényleg elég mutatós, de negyed annyit nem tud mint amit elvárnál tőle. Egy laptoppal sokkal többre megy sokkal több mindenre használható, ez amit linkeltem alig 1kg, és tényleg nagyon vékony, tökéletes ajándék lehet egy 13 éves lánynak.
2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is laptopot vegyél neki :). Vagy kapjon egy kiskutyát :)
2011. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebook olvasó.

Nekem PocketBook IQ-m van. Csajos színben (piros), tudok rajta olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni, internetezni.

[link]

2011. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 11:18 az mit tud ? ha megkérdezhetem.

Köszönöm az eddigi kommenteket!!

2011. nov. 9. 15:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudok rajta olvasni: PDF, DOC, DOCX TXT, HTML és még pár formátumot olvasni. Netezni (van benne wifi), zenét hallgatni, filmet nézni, játszani (Android van rajta).

Egy feltöltéssel 1 hetet kibír ha csak olvasok, ha akítvan netezek akkor 3-4 napot. Öööö....van benne éjszakai mód (ilyenkor lejebb veszi a fényerőt és a papír lesz fekete a betűk fehér). Én ennyi funkciót használok napi szinten. Játszani nem szoktam, de az is van rajta. Érintőképernyős.

2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
dildót
2011. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!