Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon elegem van belőle,...

Nagyon elegem van belőle, állandóan beleszól a kapcsolatunkba, mit tegyek? (Kérdésed. )

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal október közepe óta járunk, van egy lány és neki is tetszett a barátom, és nem szál le rólunk..kiharcolta az a kis ribirobogó, hogy mellé ülhessen órákon.Jöttem el szakkörről, mert hittan volt, egésznap szakkörön utána pakoltam, és amikor mentem volna el hittanra, megjegyezte, hogy már pakolni nem segítek, amikor mindent szét hagy maga után.A barátom is utálja egyébként, hiába próbálom kiszedni belőle, már már a sírás szélén vagyok néha, főleg, hogy mindig megfigywlés alatt vagyok tartva, mert mondta a kisöccsének, hogy figyeljen engem szünetbe, meg, hogy állandóan vele vagyok..(a barátommal), amikor nem is.azt mondja, hogy már un minket meg minden hülyeség, ami éppen kipattan az "agyából", ha már egyáltalán van neki olyanja.És nagyon mérges vagyok rá, főleg hogy eddig legjobb barátnők voltunk, de ennyi.Nagyon idegesít, mindenbe belepofázik, azt ne úgy csináld..hogy van ez megrajzolva?Nem illetek össze..mert persze ő nagyon illene hozzá.

mit csináljak? :'(


2011. dec. 8. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit csinálj?

Először is próbálj meg érthetően, értelmesen, helyen írni és fogalmazni! Egy mukk nem sok, annyit sem lehet érteni a sztoridból.

Barátnő, meg szakkör meg hittan, meg nem tudom kinek az öccse... huhhhh

2011. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
uuu,de zagyva... azt hittem én vagyok a hülye, hogy nem értem, de látom te vagy a hülye kérdező.xd
2011. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt most írd le még 1x, érthetőbben!
2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, megőrültem:-)

De akkor nem, és ez a sztori egy zagyvaság.

Kérdező: Előbb tessék megtanulni rendesen írni, fogalmazni, oszt jöhet a pasizás.

2011. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem hanyagold a pasizást,nagyon éretlen gyerekek vagytok még teljesen felesleges és korai,és tanulj már meg írni meg fogalmazni,mennyi vagy 13-14?
2011. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, a barátod miért is nem kezeli le a helyzetet? Miért nem mondja meg a szemébe ennek a "ribirobogó"-nak, hogy "választottam, mással vagyok, állítsd le magad". Miért? Ha meg a pasid hülyíti, akkor Te miért is vagy vele? Gondold ezt át. Mert a "barátod" egyelőre csak élvezi a helyzetet, te meg sz*psz. Ez a későbbiekben is csak szívás lesz. Legyenek neked is elvárásaid!
2011. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!