Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok rólam, barátkoznátok velem?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdés hogy teljesen és csak is belső alapján mi lenne a véleményetek rólam? barátkoznátok velem,ilyen tulajdonságok alapján?nincs semmi bajom csak kíváncsi vagyok :D

14 éves átlagos életvidám,3-4 es tanuló lány vagyok.mindenkivel tudok beszélgetni,mert elég sokat jár a szám.az öreg nénitől kezdve a 1,5 éves kisgyerekkel is megvagyok.persze vannak rossz tulajdonságaim is,akiket nembírok azokkal eléggé bunkó vagyok,alig bírom ki hogy ne szóljak vissza,ha beszólnak.sokan mondták hogy túl őszinte vagyok.pl.: egy gyerek mondott valami gázat,akkor szólok neki hogy a te érdekedbe hagyd abba.de nem bántásból,csak úgy,értitek :D

de azt gondolom,hogy inkább leszek őszinte mint,hogy másokat kibeszélek a hátuk mögött.

a családom a mindenem,nélkülük semmire se mennék az életben,ők a legjobb barátaim.a szeretteimért mindenre képes vagyok,de aki megbánt azt sokáig nem felejtem el,de megbocsájtok,mert úgy neveltek.

kb ennyi lenne ami most eszembe jutott :)


2011. dec. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra nincs benned, legyél önmagad. Különösebb véleményem meg nincs. Még nem alakult ki a személyiséged, csak keresed önmagad. Majd pár év múlva térj vissza erre :)
2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.szerintem is átlagos vagyok,mint írtam :))
2011. dec. 8. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
undrájuncváncigjáreáltjááááádubistdrááán
2011. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó:

Biiiisztdúúúúúblőőőőőd??? :D

2011. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ja, das ist dumm...
2011. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ich bin doch nicht blöd! danke :)
2011. dec. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!