Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes vagyok, hogy közeled...

Szerelmes vagyok, hogy közeledjek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok nem volt még barátom.
2009. máj. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

hát attol függ, tudja hogy szerelmes vagy belé?

ha nem akkor csak beszélgesetek majd kialakul valami kapcsolat ha meg nem foglalkozik veled inkább hagyd de ha jól megvagytok van kzös témátok ugyis menni fog utána mond meg neki hogy szereted azzal ugysem veszíthetsz semmit

2009. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szerintem sejti, hogy tettszik nekem. meg már dumáltunk párszor van közös témánk is meg jó fej is meg minden, akkor inkább csak dumálunk egyenlőre. :)

köszönöm!

2009. máj. 17. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyokn :)


Igen így probálj közeledni hozzá ha merészebb vagy akkor elmondhatod neki de ha beszélgettek sokat vagytok együtt akkor lehet hogy közben belédszeret utána ha elmondod akkor úgy jobb mint ha egyböl letámadodnyugi menni fog

sok szerencsét!

2009. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már utaltam párszor arra, hogy bejön nekem. de azt hiszem én is neki, egyszer találkoztam vele de msn-en mindennap beszélünk. köszönöm a tanácsodat. :)
2009. máj. 19. 21:12
 5/6 anonim válasza:
24%
mint egy trabant. úgy.
2009. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van. és én is 14 vagyok. és én se tudom, mit tegyek.:(
2009. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!