Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Srácok, mi abban a jó, hogy...

Srácok, mi abban a jó, hogy 16 évesen csatak részegre isszátok magatokat a haverjaitok előtt?

Figyelt kérdés
Mire jó az? Csak olyanok srácok írjanak, akik ebben a korban vannak. Miért csináljátok? Nem uncsi minden második nap beállva lenni? ja és a másnaposságról már nem is beszélve.
2011. dec. 19. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a részegség kortól és nemtől függetlenül undorító dolog!!!
2011. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

erre én is kiváncsi lennék!!

ráadásul nem csak a fiúkra jellemző ez sajnos!!

2011. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden második nap, maximum hetente egyszer pénteken. Azért jó, mert berúgsz, és jól érzed magad, azért is csináljuk, mert jó érzés
2011. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
nem a haverjaim elott hanem veluk egyutt, es nem minden masnap hanem egy evbe meg tudom szamolni egy kezemen hogy hanyszor
2011. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

utolsó előtti egy jó buli nem a piától jó hanem attól hogy a barátaiddal vagy ;)

am. a kérdésre válaszolva: szerintem undorító az egész kortól és nemtől függetlenül!

13/l

2011. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
most ez mondod... a te korodban én is ezt mondtam
2011. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem ez tényleg undorító.. nagyon sok helyen be tudtam volna b** mint az atom.. de minek?? mi értelme van?
2011. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

16 vagyok de nem baszok be minden másnap. Mondjuk 2 havonta meg ünnepekkor is iszok.

Ugyanaz benne a jó mintha felnőtten rúgsz be.

Érdekes módon soha nem vagyok másnapos hiába iszok sokat. :)

2011. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Én is kérdeztem már, nem tudják megmondani. Egyszerűen "jó buli" vagy "klassz lesz a hangulat". Amúgy mindenki azokról beszél, akik ezt csinálják, holott azért a diákok jelentős, megkockáztatom, hogy nagyobb része nem fetreng részegen minden este - pl. a mi osztályunkból csak egy-két ember iszik rendesen, de ők is csak hétvégi bulin.


16/L

2011. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

már "kinőttem" egy évvel a 16 os korból, de úgy érzem, h néha jó, hogyha elég mattra iszom magam sajnos :/

általában picit depreszzív jellem vagyok, mindennek csak a roszz oldalát látom stb., de amikor már elég sokat ittam "megvilágosodok", előjönnek azok a problémák a tudatom alól, amikről józanon nem tudok, gondolom nem is akarok tudni róla, és jobb úgy akkor nekem...

szóval akkor előtörnek a problémáim és tudok rajtuk gondolkodni, és ritkán, de legalább néha sikerül rájönnöm, h kéne megoldani őket, és utána pár napig, hétig viszonylag boldog, problémamentes leszek ^^

egyébként nem szoktam gyakran inni, de ahogy látom, többféle "motiváció" is létezik az ivásra

2011. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!