Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Nálatok milyen...

Kamaszok! Nálatok milyen lenne egy álom karácsonyi este?

Figyelt kérdés
Kort, és nemet is írjatok légyszi.
2011. dec. 25. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Az idei "álom"karácsony estém kb. így néz ki: Megvacsorázunk a szeretteink társaságában,beszélgetünk,nevetünk,sztorikat mesélünk.

Utána ajándék bontás: Én idén csak egy dolgot kértem karácsonyra,de sajnos nem kaptam meg.

Egy fiút kértem akibe szerelmes vagyok de nem őt találtam a fa alatt.

Ha megkaptam volna,utána filmnézés,összebújás,de semmi perverzkedés.

Nekem kb. így nézne ki.


14/L

2011. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Úristen, minden kamasznak a szex a vágyott karácsonyi ajándéka? Úristen! 14 évesen én max Barbie babára vágytam a fa alatt...
2011. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azért 14 évesen nem hiszem hogy Barbie babára..:D
2011. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hiszed ha nem, 8.-os koromban csúcsosodott ki nálam és barátnőimnél a Barbie láz, ruhákat varrtunk nekik függönyből, divatbemutatóztunk stb. Ez 25 évvel ezelőtt volt, és ez akkoriban teljesen normális volt, hogy 14 éves lányoknál ez a normális... Sőt, nagyon is menő dolognak számított ha akkoriban valakinek volt ilyen babája, merthogy ritka és drága dolog volt.
2011. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Álom karácsony? Huhúúú. A fa alatt találnék egy kupac koncertjegyet meg egy VOLT bérletet, a családdal megvacsoráznék, utána a 25-ét a barátokkal tölteném szintén kisebb szentestét ülve és 26-tól kezdődően elmenni a koncertekre:D

De mivel nem így történt és a családom is egyre kiállhatatlanabb az idei karácsony meg se közelíti az álmomat:)

14L

2011. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem nagy dologra vágytam az idén, csak egy koncertjegyre, az is csak 3000 Ft-ba került volna. De nem kaptam meg.

Az álomkarácsony pedig az lett volna hogy, párommal akivel 1 éve vagyunk együtt karácsonyi filmek nézése, rokonokkal sztorizgatás.

Ehelyett volt veszekedés.

14/L

2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont olyan amilyen most volt!

Rengeteg ajándék apáék nyugisak a tesóim csöndesek király volt.Mindent megkaptam semmi különös de hid el jó volt.Neked?

15/L

2011. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nállam egy "álom karácsonyi este" azzal kezdődne ,hogy feltámadnának a rokonjaink, és egyes családtagok.Össze ülnénk, mesélnének a nagyszűlők a gyerekkori élményükröl és képeket nézegetnénk egy laptopról .Ahol tanithatnám őket hogy váltsanak képeket. Kimenénk a gyönyörüen megteritett oriási asztalhoz ahol mindenki elférne békésen. Viccelődnénk és beszélnénk. Karacsonyfa köré gyülnénk és átadnánk egymásnak sok-sok szeretettel a hasznos ajándekokat.És nem utolsó sorba hazakisérnénk mindenkit.
2011. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lemaradt 13/L
2011. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

olyan lenne, hogy nem lenne. a fenyőkre allergiás vagyok, nem szeretem ha degeszretömnek kajával(mert nálunk annyit eszik az ember, ami nénikéméknek megfelel), az ajándék felesleges, mert ugyis csak azt kapom meg, amire szükségem van(tehát ruha általában).... feleslegesnek tartom, mivel vallásos sem vagyok.

18L

2011. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!