Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen "programot",...

Kamaszok! Milyen "programot", játékokat tudtok ajánlani nekem szilveszterre?

Figyelt kérdés

Átjön hozzánk egy barátnőm és össze szeretném gyűjteni miket tudunk csinálni.

Ő 15, én 14 éves vagyok :)

Panel lakásban lakunk, 3szobás, elég pici. A szüleim szobája egybe van a nappalival, és a szüleim ott lesznek szilveszterkor is. Milyénk a lakás többi része, meg amíg a szüleim nem alszanak, a nappaliba is bemehetünk persze. :D

Inni nem fogunk, előreláthatólag csak mi ketten leszünk! :)


Előre is nagyon köszönöm a segítséget. :)


2011. dec. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Activity bár ketten nem tudom milyen,de imádom:D

xbox

táncoljatok

filmezzetek

pletykáljatok

fessétek ki egymást bekötött szemmel

köröm festés

süti csinálás

fincsi turmix mindenből ami otthon van

chatroulette -csak óvatosan,és ne a magyarral,mert az nem jó

karaoke

vagy ha nagyon kivagyok már égve akkor tévé bekapcs hang levesz és szinkronizáljátok ti magatok

ó bocsi most csak ilyen szokásos dolgok jutnak az eszembe amit ha kiégük szoktunk csinálni,de majd írok ha eszembe jut valami

2011. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket is nagyon köszönöm, sok új ötletet adtál! :)
2011. dec. 27. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szilveszterkor főzzetek virslit, vegyetek fel színes parókákat, hallgassatok zenét, csukott szemmel kifesthetitek a másikat :) Játszatok igazmondó kockát csinálsz egy kockát, amre ráírod az oldalaira, h "igen" "nem" "talán" "határozott igen" "határozott nem" "dobj újra!"

és kérdezel tőle vmit, pl. ettél-e már cipőt? :P és ő dob a kockával, és amit a kocka mutat, az az "igaz" jópofa játék :))

2011. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm, ez is nagyon tetszik! :D
2011. dec. 27. 20:15
 5/5 anonim válasza:
Ha te lány vagy akkor tépjetek be, viszont ha fiú vagy akkor tépjetek be és háljatok ;D
2011. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!