Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig lehet 13 évesen kint...

Meddig lehet 13 évesen kint maradni felnőtt felügyelet mellett szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, alkohol fogyasztás nélkül, csak egyszerűen szórakozóhelyen hány óráig megengedett?
2011. dec. 30. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%

én egy percre sem engedném el. ezt komolyan mondom.

13 éves max egy 18 év kölrüli testvérrel engedném el max 10-ig de akkor sem szilveszterkor.


nem tudom szülö vagy gyerek vagy, de nézd meg az Elrabolva címü filmet és gondolkozz el rajta.

2011. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Hát, nem tudom... Szerintem semeddig... Gyerek még 13 évesen, nem kell ebbe belefolyni. Engem először 16 évesen engedtek, pár ismerős család azonos korú gyerekeivel, de azt is úgy, hogy egyikőjük szülei a közelben voltak... 13 évesen este ne legyen még szilveszteri bulizás.
2011. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha az a felnőtt tényleg oda figyel rá akkor szerintem akármeddig. :)
2011. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, 2. vagyok és figyelmetlen :D Azt nem láttam, hogy felnőttel! Nem tudom, szórakozóhelyre még nem való 13 éves így sem, de valami utcai összezördülésre, mármint ilyen utcai szilveszterezésre mehet, ha nagyon figyelnek rá. :)
2011. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

elsö vagyok

én is félre olvastam.


felnöttel a kérdés hova. ha étterem meg nagymamás dülöngélös zene akkor aár éjfélig is.

de egy discoba semmedig sem. kocsma szerüségbe 9-ig.


utcai fesztiválra szerintem mehet ha nem durva.


ez tényleg a helytöl függ.

2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
ha arról van szó,hogy szüleiddel vagy akkor akármeddig,de én nem engednék el egy 13 évest semmiképpen sem buliba még szilveszterkor sem,nagyobb testvérrel sem,egy gyereknek nem való a buli,max mehet a barátnőihez ahol a szülők otthon vannak és nincs alkohol,és vigyáznak rájuk
2011. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
lelehet pontozni de én egy 13 évest nem engednék idősebb testvérrel se, se rokonnal. Sőt még a 13 éves gyerekemet se vinném magammal ki. Ha szülők bulizni akarnak akkor a 13éves gyerek nagyszülőkhöz! Nem neki való. 15 éves kortól esetleg. Nem vagyok szigorú szülő de ez a 13 évesen ki szilveszterkor még nekem is sok
2011. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
A szórakozóhelyeken ahova beengednek téged a szüleiddel/felnőtt korúval akármeddig bent lehetsz,nem fog senki kipaterolni onnan.
2011. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
13 évesnek nemvaó kimenni. Ha mindenképpen szórakozni szeretne akkor hívjon át pár barátnőt.
2011. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Amúgy gyerek vagyok és csak kíváncsiságból kérdeztem, 2-nél tovább szerintem nem is engednek, de amúgy szülőkkel lennék, mert elég modern felfogásúak a szüleim, ami azt jelenti, hogy voltunk mi már hajnali 5-ig lagzin, de a szomszéd városba(ami szó szerint egy utcányira van)nem engednek el még nappal sem, mert annyira féltenek. Alkohol fogyasztás pedig természetesen egyáltalán, ahogy ismerem őket, még ők maguk sem fognak inni, szóval teljes körű felügyelet alatt lennék.:)A "szórakozóhely" megnevezés pedig igazából nem azt takarja, amit eredetileg kérdezni szerettem volna, inkább egy étterembe éjfél után, olyan light-osan, szóval nem úgy bulizni, természetesen csak megünnepelni az újévet.

2011. dec. 30. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!