Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha valaki sokáig fürdik,...

Ha valaki sokáig fürdik, szoktak a szülei a fürdőszobába bekiabálni hogy mit csinál ennyi ideig meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
én mindig sokáig szerettem fürödni de erre majdnem mindig kaptam valami megjegyzést. és már kamasz elmúltam akkor is ott aggódtak hogy megvagyok e meg ilyenek.

2012. febr. 2. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, csak mikor a barátnőmmel letéptük a zuhanykabinban a polcot. :D
2012. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyanokat szoktak bekiabálni, hogy:

- Mi tart ennyi ideig?

- Ne használd el az összes meleg vizet.

- Más is szeretne ám fürdeni.

- Rajtad kívül még 4 ember vár arra, hogy lefürödhesen.

- (bekopognak) Elég volt már! Gyere ki!

2012. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. "Kiszáad a Duna!"
2012. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Régen szóltak, mert sokat folyattam a vizet, amúgy feltételezem nem neked kell fizetni a vízszámlát, ezért sz*rod le.
2012. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem teljesen jogos ha sokáig várnak rád,és ha sokat folyatod a vizet,ugyanis pénzbe kerül
2012. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

igen,alábbi indokok miatt:

-nem-e történt baj,mondjuk ájultan fekszel ott

-kell másnak is a fürdőszoba

2012. febr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sokszor kiabálnak be de én szinte mindig fürdök szóval nem folyatom sokáig a vizet csak ameddig a kádba engedem. Általában az idő miatt szólnak Egyszer előfordult, hogy rám törték az ajtót mert duzzogtam és nem szóltam vissza mikor kiabáltak.
2012. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Szerintem 15 év alatt már hozzászoktak!:) Meg mindig utolsónak megyek így ha elfogy a melegvíz akkor sincs gond.. és mi csak 3-an vagyunk,szóval egyke vagyok így használhatom a "tesóim" vizét is:DD
2012. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
most miért pontoztatok le?? miért ne lenne jogos hogy szólnak ha fél óráig bent vagy és a többiek is szeretnének fürdeni,illetve azért,ha túl sokáig folyatod? igenis sokba kerül
2012. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket írtatok eddig.

És ha valaki kifejezetten szeret fürödni és akár 1 órát is fürdik mindig? úgy hogy nem foglalja mások elől a fürdőszobát hanem a végén megy be és nem is folyatja a vizet állandóan csak elvan a mint hal a vízben? :)

2012. febr. 3. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!