Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nemtudom, ciki, hogy várom a...

Nemtudom, ciki, hogy várom a nagy "ő"-t?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok /lassan 17/,kinőttem már a mesékből, de mégmindig az igazit keresem,szűz vagyok,szerintem nem ciki...Elvileg "csinos " vagyok, de még mindig nem találtam meg az igazit, most mindenki-mindenkivel agyba-főbe kefél 12-16 éves korosztályba / Tisztelet a kivételnek!/,sokan cinkeltek már ezért engem, hogy semmi féle szexuális tapasztalatom nem volt. Nemtudom, hogy ez szégyen-e?


/ Nem vagyok kitűnő tanuló,havonta vagy 2 hetente bulizom, igen megiszunk pár pohár bort a haverokkal és anyu-apu is tudróla, de nem iszom le magam a sárga földig,van amikor nem értek egyet a szüleimmel,de tisztelem őket, tudok,főzni,mosni,takarítani,szeretek olvasni és rajzolni, nem vagyok "minta" gyerek, de a legrosszabb sem./

Ennyit rólam...

Légyszives kort/nemet is írjatok!


2012. febr. 6. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tisztellek ennyi idősen már majdnem mindenki túlesett..Szerintem nem ciki 12 éves létemre nekem hiányzik az ölelés és egy igaz barát..Szóval amiket leírtál az mind arra következtet hogy nem ciki sőt más is követhetné a példádat.:)

12/L

2012. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy vannak hozzám hasonló emberek, akik nem csak a két végletbe tartoznak (okos aranyos jókislány és ribanc), és képesek kivárni amíg úgy érzik tényleg itt az ideje. Az én környezetemben is sokan már rég 13-14 éves korukban elvesztették a szüzességüket, sokszor teljesen részegen, hányásban fetrengve... Szerintem egyáltalán nem ciki, inkább mint hogy fűvel-fával csináld.

16/L

2012. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy az. Ez lenne a normál... Nem az amit egyes kislányok és kisfiúk művelnek... felelősség meg semmi. Na mindegy. Majd eljön mindennek az ideje. Én is szűz vagyok még. Csak a kortársaim már kinőttek ebből a júúúj szűz vagy háhá stílusból...


19f

2012. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nem ciki egyátalán,ez a gondolkodásmód lenne a normális nem az amit a mai 12-16 évesek nagy része művel,a "nagy szerelemmel",meg "érettséggel" dobálóznak,és szét teszik a lábukat,járogatnak egymással legtöbbször divatból,menőzésből,szexelnek 1-2 hónap után,vagy esetleg még váltogatják is a partnerüket,hétvégente részegen fetrengenek,undorítóak és szánalmasak..Aki tényleg érett,értelmes, és van tartása, tudja hogy nem 12-16 éves gyerekfejjel kell szexelni,bármennyire is nagy a "szerelem" bármilyen régóta együtt vannak,de ez igaz a fiúkra is

én sem voltam minta gyerek,de rossz gyerek sem,énekeltem,színjátszóztam,sportoltam,barátnőztem még gyerekkori szerelmeim barátaim is voltak oviba,általánosba 14,17 évesen,és komolyan buliba is 17-18 évesen voltam először,a szüzességem pedig 19 évesen,főiskolásként vesztettem el azzal az emberrel akit tényleg szerettem és szeretek és ma már a vőlegényem és van egy kisfiunk is

az hogy nincs szexuális tapasztalatod egyátalán nem szégyen,sőt normális,az hogy végzel-e önkielégítést csak rád tartozik

a sok buta ember azt hiszi aki szűz még 16-17 felett az biztos csúnya és lúzer,de nincs igazuk,az ilyen agyatlanokkal ne is foglalkozz 22L

2012. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sorstárs :) !

Dettó én is ugyan így vagyok.


Kérdésedre válaszolva:Nem.Nem az.Én is várom a nagy "ő"-t, néha eléggé nehéz már, de kibírom. Inkább akarok egy gyönyörű emlékekkel teli első szerelmet, mint hogy sem egy futókalandot, csak azért, hogy én is beálljak a sorba a többiek közé.


17/L

2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pont ma gondolkoztam el ezen,mikozben az evfolyamtarsaimrol,es nalamnal fiatalabb emberekrol neztem tinibuli partyvideot,es ugy razzak magukat ott mint a ringyok,mert azok is,es ez sztem elgge gaz.soha nem voltam meg igazi buliba,csak hazibuliba(semmiextra).es igen nekem is hianyzik,hogy legyen valaki aki szeret,mert ezt mindenki megerdemli!remelem mindenkinek osszejon egyszer aki most ideirt! 14L 
2012. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, sőt ez lenne a normális és felelősségteljes hozzáállás, hogy igaz szerelemre vársz, és ne is hallgass azokra, akik cikiznek! Drukkolok! ;) 15/L
2012. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
jó látni , hogy akad pár 'sorstársam' Nemtudom énsem , hogy hol késik már a szőkehercegem a fehér lovon(?!),
2012. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt senkim még nem vagyok köcsög se csúnya csak így alakult 18/F és szűz vagyok
2012. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nahát, olyan jó a soraidat olvasni. :) Legyél büszke magadra, hogy ilyen jó tulajdonságaid vannak. És sose azt nézd mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Anno szekált engem is a barátnőm, hogy miért nem szexelek 15 évesen, de én vártam az igazit és megérte: 20 évesen egymásra találtunk, azóta is együtt vagyunk. A barátnőm azért cikizett akkor, mert bűntudata volt: ő elment éppen azzal, aki húú, de jó hapsi. Hát igen.. mindenki magából indul ki.

26/L

2012. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!