Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tegyem élvezetesebbé?...

Hogy tegyem élvezetesebbé? Hogy mondjam el neki, hogy ez a dolog így unalmas? és változást szeretnék közös programokat?

Figyelt kérdés

van egy barátom, közel 3 hónapja járunk. tudom ez kevés.de már jártunk korábban is 2 hónapot, aztán tartottunk párhónap szünetet...,megcsalt.:( aztán megbocsátottam és ujra összejöttünk. szeretjük egymást. jobb lett a kapcsolatunk. talán felkellett nőnöm hozzá ...ő 17 én 14.

na mindegy.jól működik a kapcsolat, de ojan unalmas nekem... nem csinálunk semmit sem...távkapcsolatban élünk. szombatonként találkozunk, de mindig csak nálunk vagyunk...nem történik semmi , dumálunk meg elvagyunk azt csáá...


2012. febr. 16. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen. Adj neki egy finom vacsit, és mond el, hogy még fiatalok vagytok, nem ártana kicsit lendíteni az életen. Találj ki kezdetnek egy jó programot, arra hívd el. Aztán ha jól sikerült kérdezd meg ő mit szeretne. És így tovább..
2012. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el pizzázni, vagy bulizni a barátokkal.
2012. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,tehát ezt a válaszomat nagyon vedd figyelembe:szervezz programokat,menjetek sétálni,a szünetekbe legyetek 2 alkalommal többet együtt,legyenek közös barátaitok,menjetek buliba.SZERVEZD TE a programokat,ha ő nem hív sehova!A mai kapcsolatokban muszáj a nőknek egy kicsit férfias lendülettel szervezkedni,mert a férfiak kezdenek olyanná válni,mint a nők.Hölgyeim..ez mindenkinek szól!Kicsit be kell rúgni a motort,fel kell ébreszteni azokban a srácokban a férfit:DD


Ha elakarnálak keseríteni adnék egy negatív választ,amit ezzel a szólással kezdenék:

"Kutyából nem lesz szalonna!"

Aki egyszer megcsal,az megcsal még hússzor.Nem jó olyannal együtt lenni,akiről tudod,hogy már egyszer átvert,ráadásul dögunalom vele lenni!

Sőt,ha távkapcsolat,akkor ugye mint tudod..ez egy 17 éves fiú,több szexre van szüksége,még a legyet is futtába..:) nem fog sokáig tartani.Megfogjátok egymást teljesen unni!

2012. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!